Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy öcsit, miért...

Szeretnék egy öcsit, miért nincs? = (

Figyelt kérdés

van három féltestvérem. egy bátyám, meg két húgom. de a bátyám meg az öregebbik húgom édestestvérek:S és mostanában a húgommal elromlott a kapcsolatunk, a bátyámmal meg sose voltam nagy beszélő viszonyban. a kishúgommal minden oké, de ő még csak 7 éves...

Szeretnék egy öcsköst, de anya már túl idős szülni.. áhh.. vki pótöcsi nem akar lenni?:D

18/L


2010. júl. 2. 21:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
UH-..-"azért nincs,mert anyukád nem akarja,hogy apukád felcsinálja...már le is írtad a kérdésedre a választ...
2010. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Mehetek 15/F
2010. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
az hogy van, hogy a bátyád meg az egyik hugod édestestvérek, - te közöttük vagy a sorban- de ők neked csak féltestvéreid? Porszem került a gépezetbe? Csak kishugit tudnék neked intézni. Ne keseregj, apád még meglephet egy kistesóval...
2010. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

3. aha ... porszem? én!:D

1. köszmáááár. ez költői kérdés volt ez a miért...

2. okéééé. írj privit:)

2010. júl. 2. 21:52
 5/20 anonim válasza:
51%
Áh nemtudom még meggondolom :D
2010. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

Azta :O

Akkor anyudnak 3 pasija volt,aki gyereket csinált?

2010. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
neeeeeeeeeeeeeeeeeem. apukám csinált 3 nőnek gyereket:D
2010. júl. 2. 21:55
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát, ha fiú lettem volna :P De ha kell még egy hugi, akkor szólj, mert nekem meg egyáltalán nincs tesóm xD pedig jó lenne :D

De inkább te gyere hozzánk xD


13/L

2010. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj elvállalni gyerekekkel foglalkozó munkát, nyári táborok, így nyáron biztos sokan keresnek megbizható olcsó bébiszitert. Szereznél egy csomó tapasztalatott és még pénzt is kapnál.
2010. júl. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

13/L akkor írj privit, szívesen vagyok nővér, ha kell vki, aki vénséges és megértő:D

hm.. bébiszitterkedés? a túl picikhez nem merném magam adni, sztem nincs elég tapasztalatom és félek, h nincs elég türelmem sem:$

2010. júl. 2. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!