Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A családom rasszis...

Mit tegyek? A családom rasszista de

Figyelt kérdés

Megszerettem egy japán pasit. Csak nem tudom h apám mit fog hozzá szólni :S. Nem szerette soha se az ázsiaiakat meg senkit. Mondjuk engem már idegesít, egyedül anyám és én nem vagyunk rasszisták, apám, a bátyám, és a nővérem is az. Ez így nagyon rossz ha miattuk nem lehetünk együtt :S. Mit tegyek?

16/L


2010. júl. 2. 11:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

11:42 aki a cigányokat utálja és néha bántja őket az skinhead nem?

Amúgy kb 2 éve egy fekete bőrű pasi volt a szomszédunk...de ne tudjátok meg miket csinált akkor apám...mindent kitalált csak hogy elüldözze innen. Végül talált egy lányt és együtt elköltöztek. Meg neki az összes ázsiai kínai. Előre félek, hogy mi lesz akkor ha tényleg komoly lesz. Nem fog tudni belenyugodni :S

2010. júl. 2. 17:17
 12/13 anonim ***** válasza:

Na oké. Most megkérdezem


lányok, nektek mi tetszik a japán pasikba? nem tudom megérteni

2010. júl. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...ő tele van jó tulajdonságokkal. Kedves, megbízható, megértő. A bőre is tök szép, a szemei, a hófehér szabályos fogai, a mosolya meg nem tudom...az egész gyerek jól néz ki, ráadásul kedves
2010. júl. 3. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!