Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A családom rasszis...

Mit tegyek? A családom rasszista de

Figyelt kérdés

Megszerettem egy japán pasit. Csak nem tudom h apám mit fog hozzá szólni :S. Nem szerette soha se az ázsiaiakat meg senkit. Mondjuk engem már idegesít, egyedül anyám és én nem vagyunk rasszisták, apám, a bátyám, és a nővérem is az. Ez így nagyon rossz ha miattuk nem lehetünk együtt :S. Mit tegyek?

16/L


2010. júl. 2. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Költözz Japánba.


Egyébként majd ha megismerik, megszeretik.

2010. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez biztos? :/
2010. júl. 2. 11:29
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Még ha a cigányokat gyűlölik megértem vagy a különböző afgán, arab menekülteket, na de japán? :O Gondolkozzanak már el! Ebben nincsen semmi.. Ha komolyabb lesz mutasd be nekik, biztosan kellemesen fognak csalódni, azért mert picit más a szemük, nevetséges :S
2010. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az ok amiért gyűlölik őket??
2010. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyra fordul a dolog kettőtök közt akkor lehetséges, hogy választanod kell, vagy a családod, vagy a szerelmed. Ha így lesz, nem lesz könnyű döntés az biztos. :S
2010. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Szia, a japán barátodnak nincs japán lány ismerösei (15-18 év között) magyarországon Pest közelébe? :D:D
2010. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon nehéz helyzet, nem irigyellek. Hiszen szereted őt, de félsz, hogy a szüleid nem fogadják el, és nyilván őket sem akarod elveszíteni emiatt, vagy összeveszni velük. DE! Ha belegondolsz jobban, lehet hogy most szép minden, de később kiütközhetnek olyan kúltúrák eltéréséből származó problémák, amik gondot okozhatnak. Ilyen szinten nagyon is érdemes szüleid álláspontját megfontolnod. Nem hülyeség. Én is voltam nagyon hasonló cipőben, és utólag igenis kiderült, hogy nekik volt igazuk.
2010. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

már a 16 éves kis pitsák is a "rasszista" jelzővel dobálóznak?


fogadok, hogy foggalmad nincs, hogy hogyan reagálna, csak túldramatizálod az egészet. foggalmad nincs arról, h mi az a rasszizmus. nyilván számodra az rasszista aki nem szereti a cigányokat.

2010. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok ember él Magyarországon zacskóba. Neked csak előnyödre válhat, ha megismersz más kultúrákat. Kreatívabb lesz az ember és ez által szabadabb. A japán szülők is ugyanúgy fenntartással fogadnak majd téged. Annyi az előnyöd, hogy Te vagy itthon. Összességében a kapcsolatnak több előnye van, mint hátránya.
2010. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Az a legnagyobb emberi butaság, mikor egy másik embert a bőr szine alapján itélünk meg anélkül, hogy megismernénk. Mutasd be a fiút a szüleidnek egyelőrre csak úgy mint ismerősödet. Kérd meg őket, hogy ne elsőre itéljenek és hogy adjanak neki esélyt.
2010. júl. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!