Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám mindig kiabál mit tegyek?

Anyám mindig kiabál mit tegyek?

Figyelt kérdés

14/L vagyok. Van 3 testvérem egészen jó anyagi körülmények közt élünk. Sajnos apum mindig dolgozik tehát soha nincs itthon. Anyukám meg gyenge a gyerekekhez, tehát mindig mindent megenged nekik (van egy 3 éves ikerpár + 6 éves fiú) .Ebből az a baj h egész reggel azt hallgatom már 6 órakor hogy anyám szidja őket, mert nem akarnak felöltözni stb... Utána ez folytatódik más okokkal egész nap. Nekem az volt a nagy szerencsém hogy mikor kicsi voltam mamámnál laktunk és ő sokat foglalkozott velem.

Szerintetek mit tegyek?

Már tisztára megvagyok bolondulva , egész nap csak sírok..

Meg szólok anyának hogy ne kiabálj légyszíves de ő csak "szép" szavakat vág hozzám, mikor pl tegnap este 23 óráig takarítottam.....


2010. júl. 2. 08:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
08:54: És ezt még be is írod ide? Szégyelld magad, és menj pszichológushoz, mert valami komoly baj van veled. Nem gyerek kéne neked, hanem hogy jól elverjenek párszor. Szégyen, hogy ilyen emberek élnek a földön...:S
2010. júl. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mellesleg mi bajod van vele? Tudom, hogy csúnya dolog, de...Ha a gyerek érzi a "fájdalmát" a következménynek, akkor tudja, hogy azt legközelebb nem szabad csinálni. Elegem van abból, hogy a gyereket nem szabad megütni. KÖNYÖRGÖM, ez is a neveléshez tartozik. Persze nem mániákusan kell verni!!!Csak, ha rosszat csinál.
2010. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ja.. nevelni kell a gyereket.. de nem úgy ahogy engem... szoktak.. anyám kegyetlenül bántani szokott engem...
2010. júl. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
A gyerek nem hülye, normálisan is el lehet magyarázni neki a dolgokat. Persze csak ha hiteles mintát mutatsz neki, az nem megy, hogy bort iszol, és vizet prédikálsz.
2010. júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 14 F tényleg hasonlítunk mivel az én apukám is kamionozik, de most kicsit nehezebb mivel nem utalnak pénzt vagy amit utalnak elviszi az Apeh..
2010. júl. 2. 11:12
 16/18 anonim ***** válasza:
Drága Uzsinyó, ezt nem hiszem el. Biztos kaptál egyszer kétszer pofont.:)
2010. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2010. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Vonulj vissza a szobádba és tegyél fel valami zenét. Hagyd rá, és ne segíts neki. Ha arra van ereje hogy kiabáljon hát akkor legyen másra is.
2010. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!