Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám mindig kiabál mit tegyek?

Anyám mindig kiabál mit tegyek?

Figyelt kérdés

14/L vagyok. Van 3 testvérem egészen jó anyagi körülmények közt élünk. Sajnos apum mindig dolgozik tehát soha nincs itthon. Anyukám meg gyenge a gyerekekhez, tehát mindig mindent megenged nekik (van egy 3 éves ikerpár + 6 éves fiú) .Ebből az a baj h egész reggel azt hallgatom már 6 órakor hogy anyám szidja őket, mert nem akarnak felöltözni stb... Utána ez folytatódik más okokkal egész nap. Nekem az volt a nagy szerencsém hogy mikor kicsi voltam mamámnál laktunk és ő sokat foglalkozott velem.

Szerintetek mit tegyek?

Már tisztára megvagyok bolondulva , egész nap csak sírok..

Meg szólok anyának hogy ne kiabálj légyszíves de ő csak "szép" szavakat vág hozzám, mikor pl tegnap este 23 óráig takarítottam.....


2010. júl. 2. 08:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Lehet hogy nem jo ötlet és nem is a te dolgod de egyszer probálj meg felkelni korábban és rendbe tenni a kistesokat reggel, igy anyud is látni fogja hogy lehet ezt csendesen is, lehet még el is szégyelli magát..
2010. júl. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetséges, hogy azért kiabálanyukád, mert egyszerűen ilyen a természete? Nekem 13 éves lányom van, és én is folyton kiabálok vele. tudom,ez nem szép dolog, de én ilyen vagyok. Egyszer erről beszélgetttem a lányommal, azt mondta, ő már fel sem veszi az egészet, és hogy még mindig jobb ha kiabálok, mintha megverném.
2010. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

ezzel vitatkozni tudnék velem annyit üvöltöttek gyerekkoromban hogy inkább csapjanak seggre v. bármi de ne üvöltsenek.

a lányomnak is inkább egy kis kézrecsapás minthogy nekiálljak vele üvölteni azzal tönkretenném őt is -nekem meg gyerekkoromban zajártalmam lett a sok üvöltéstöl - egyszerüen berezonál a fülem ha valaki csak hangosan beszél is mellettem. ....

2010. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Segíts egy picit anyudnak... annyit, amennyi 14 évesen elvárható tőled... nem lehet egyszerű a 3 éves ikrekkel, biztosan ingerült, mert nap mint nap ugyanaz megy: Reggel könyörögni azért, hogy felöltözzenek, ha még nem ovisok, akkor valahogy egésznap lefoglalni. Anyukád nem érzi azt, amit éreznie kell, hogy ő egy NŐ is, amellett, hogy édesanyátok. Segíts neki, hogy tudjon egy picit magával foglalkozni, vagy esetleg 1-2 lopott órát tudjon az apukátokkal kettesben tölteni, aki egyébként a PÁRJA, nemcsak az apukátok! Tudom gyerekként ezt nehéz belátni, de ha megpróbálod, hidd el mindannyiótoknak jobb lesz!
2010. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát igen , az igaz hogy már nem érzi magát "nőnek". Amúgy a tesóim már ovisok .
2010. júl. 2. 09:10
 6/18 BlackSword ***** válasza:
100%
Régen én is mindig hangosabban beszéltem... Ma már hogy felnőttem, ha valaki elkezd velem ordibálni, vagy elkezdi megemelni a hangját én olyan mértékben kezdek el halkabban beszélni... Működik...
2010. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
09:06 vagyok...remélem nem érted félre, nem azt mondom vedd a nyakadba az egész házat! Azt se hagyd, hogy a te gyerekkorod lenyúlják,csak ha picit játszol a tesóiddal, akkor anyukádnak is jobb lesz (nekem is 2 testvérem van... én 23 vagyok a két hugom pedig 12 és 7 évesek, szóval nem a levegőbe beszélek) A 12 éves húgom rengeteget lógott a barátaimmal, imádják. A 7 évessel nincs ilyen szoros kapcsolatom, mert már elköltöztem...
2010. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Funktasztikus ***** válasza:

velem is szokott nem vészes apukám kamionozik szal nincs mindig otthon de mi roszz anyagiak között élünk..:)van 2 ikertesóm....anyu is szokott kiabálni9 velem de tuélem kitartás okozz örömet anyukádnak és akkor biztos nem fog?D



14F

2010. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Funktasztikus ***** válasza:

öcsém mennyire hasonlitunk..:D


14F

2010. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Funktasztikus ***** válasza:

ha gondolod dobj egy privátot:)és kifejtem én is bövebben..:D

elözö vagyok

14F

2010. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!