Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám mindig kiabál mit tegyek?

Anyám mindig kiabál mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyám mindig kiabál a tesóimmal. MÁr akkor leszidja őket ha véletlenül kilöttyintik az üdítőt. Ha valamelyikük sírni kezd nagy mogorván oda szól h "mi bajod van". Annyira rossz mindig kiabál üvölt.Miatta tiszta depressziós vagyok és minden idegesít a környezetemben, a tanulásom miatta megromlott minden rossz. Általámban mamánál szoktam lenni mert ott csend van de ők azt mondják hogy hülyeségeket beszélek anyámról. Aki mellettem áll az is a keresztapám aki sajnos Most Olaszországban dolgozik , őt nagyon szeretem és nagyon hiányzik. Ha anyukámra rászólok hogy lécives ne kiabálj akkor azt mondja h miért ne kiabálnék nézzél már ide. Sajnos tesómnak mindent megenged utána meg nem bírja elviselni amit cisnál , apám nem segít anyumnak egész nap csak a gép előtt ül ,vagy engem piszkál hogy menjél mosogatni , ezeket a dolgokat megszoktam csinálni de ő azt mondja hogy nem csinálok semmit. Most végre Szemptembertől koliba kerülök de még van 1 hónap amit kikell bírnom.

Valamit tehetnék ez ellen? Legszívesebben azt kívánom hogy megse születtem volna. De öngyilkos nem leszek meg ilyen hülyeségek , annyira hülye azért nem vagyok. Ha 18 leszek az lesz az első hogy elköltözöm innen. Mit tegyek ez ellen?


2010. júl. 29. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Komolyan, mintha én írtam volna a kérdést. Még az apás dolog is stimmel. Ez a kérdés engem is érdekelne.
2010. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle módja van, hogy egy embert leszoktassunk a kiabálásról. Olyan azonban nincs, amelyik mindig és mindenkinél működik. Az eddigi módszered, hogy higgadtan válaszolsz, most nem működött. A szövetségesek keresése általában jó ötlet, de apád, nagymamád esetében most az sem nyerő. Próbáld meg a tesóidat megnyerni az ügynek. Az egységes fellépés sokat segíthet, persze nem mindegy, hány évesek.

Most a legvalószínűbb sikeres megoldásnak az tűnik, ha anyád kiabálni kezd, a tesóiddal egyetemben kórusban kiabáljatok vissza, de úgy hogy a fülébe üvöltötök folyamatosan öt percen keresztül, és nem kegyelmeztek. Majd ha végeztetek visszaültök a helyetekre, mintha mi sem történt volna. Ha újra megpróbálja, újrakezditek. Más módszerek is vannak, lényeg, hogy keressétek meg, ami működik.

2010. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Keresztapum javasolta hogy normálisan beszéljünk neki , ő velem ordibált én meg higgadtan beszéltem vele és felkapta a vizet. Sajnos a tesóm 3 és 6 évesek én pedig 14/L. Ha ordibálunk vele akkor jól szájbaütne. De azért köszönöm a tanácsot. Sajnos még nem tudom hogy én viselkedek rosszul vagy anyám.
2010. júl. 29. 21:10
 4/15 anonim ***** válasza:
Mikor jó kedve van akkor mondd meg neki hogy szeretnél vele beszélni.És mondj el neki mindent ami bánt.
2010. júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Egy hónap nem a világ, nekem még egy évem van hátra:P
2010. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 nyuxipok ***** válasza:
A szulok,azok nagyon stresszesek...sok baj van a mai vilagban es sajnos sokszor a gyerekek es a szeretteik isszak meg mindennek a levet...en is azt tudom neked ajanlani,hogy ulj le es beszelgess el vele komolyan.
2010. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek 21:14-essel. Próbálj vele beszélni, mikor jobb kedve van. Valószínűleg észre sem veszi hogy viselkedik. Nyilván valami problémája van, ha mindig ordibál, ideges, elégedetlen, és ez nem a te hibád. Szörnyű is, hogy rajtad csattan az ostor.:-(
2010. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kicsim, tudsz-e hosszú verseket? Ha anyud ordibál, akkor ne szólj, az agyadat foglald le azzal, hogy verset mondasz magadban és nem figyelsz egyáltalán a hangoskodásra.Meglátod, egy idő után nem hallod.

Ha nem tudsz verset, akkor énekelj magadban.

2010. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudnál barátoknál, barátnőknél lenni? pl. átmész az egyik barátodhoz, barátnődhöz és beszélgettek vagy ilyesmi, csak ne legyél otthon. Esetleg még egy ott alvást is megbeszélnétek. És máris nem kellene otthon lenned.
2010. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
MÁr próbáltam vele annyiszor beszélni mikor jókedvében van de akkor megint feldühödik. 2 olyna barátom volt akihez mehetnék de ők elköltöztek meszebbre a többi barátom pedig nevelőotthonos :( a verses ötlet az jó majd kipróbálom
2010. júl. 29. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!