Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent.

Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy párom és össze akarunk költözni de nagyon azt akarják hogy szét menjünk..föleg a sogorom. Együtt voltunk párommal amihez ugye senkinek semmi köze mert a mi magánéletünk. Munkahelyen együtt dolgozik párom és a sogorom és elkezdték szivni a párom vérét gondolom valamivel nem hagyták békén és elmondta hogy együtt voltunk. Ráadásul a sogorom állandoan azt mondogatja a páromnak hogy nem fogunk sokáig együtt lenni.
2019. febr. 23. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Ne is halljátok meg az ilyet. Ha igazán szeretitek egymást senki és semmi nem állhat közétek. Költözzetek össze. Sok boldogságot!
2019. febr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Karena26 ***** válasza:
72%
Vagy a sógorodnak is tetszel, vagy szimplán irigy a boldogságotokra. Vannak ilyen emberek mindenhol. Ne is foglalkozzatok vele!
2019. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam és össze akarok vele költözni de egy pici gyerekkel nehéz. De meg oldom. Max megszökök itthonról a fiammal. Mert ez az egész végett anyám is tiltani akar töle. De nem tudják elvenni tőlem akkor ugye? El tudom látni rendesen.
2019. febr. 23. 09:25
 4/12 anonim válasza:
53%
Költözetek össze nyugodtan.
2019. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben..köszönöm szépen a válaszokat.
2019. febr. 23. 09:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Aki bele akar szólni más életébe, azt nagyon határozottan le kell állítani, hogy "neked ehhez meg mégis mi közöd van?!" utána pedig ignorálni kell, nem kell tudomást venni róla, bármit is mond.
2019. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen értem de hiába mondanák én bár mit is akkor én lennék a rossz sajnos a tesom szemébe. De nem érdekel nem foglalkozok senkivel és elköltözök itthonrol a fiammal.
2019. febr. 23. 11:02
 8/12 anonim ***** válasza:

Már gyerekes elvált nő vagy?

Lehet ezt nem nézik jó szemmel.

2019. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen sajnos egyedül maradtam a fiammal meet az apja nem is foglalkozik vele de attol még lehet egy másik normális életem. Akárkit választhatnék szerintem senkit nem fogadnának el. Vagy ugy is az lenne hogy anyámat megint behülyitenék azt ugyan itt tartanánk sajnos.
2019. febr. 23. 12:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi van a mai kretén szülőkkel azt engedik h szüljön a lány de elköltözni a fiukájával már nem? A sorrend forditott....
2019. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!