Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel jár a keresztanyaság?

Mivel jár a keresztanyaság?

Figyelt kérdés
Illetve ha nem szeretném vállalni, hogy lehet udvariasan visszautasítani?
2019. febr. 9. 16:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Párommal lassan 4 éve vagyunk együtt, nekem van egy keresztfiam 5 éves. Ugye így a párom a keresztapu :)

Rengeteget kirándulunk, mozizunk programokra járunk. Nem vagyunk vallásosak így hittre nem nevelem a gyereket. De helyette adok mást. Színház, mozi, báb előadások, múzeumok, kiállítások rendezvények, már horgászni is járunk együtt.

Anyagi vonzata van ennek, nem sajnáljuk erre a pénzt. Ha egy 70 ezres lego az álma akkor megvesszük neki vagy ha épp egy lufi akkor azt.

2019. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21. A párod attól nem lesz keresztapa hogy veled van. Csak ha ott volt a keresztelőn.
2019. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 TapiJ válasza:

Én most leszek keresztanya. 28 éves vagyok szingli. Azt hiszem az én keresztanyám példáját szeretném követni, azzal kiegészítve, hogy aktívan keresztény vagyok.

Mindig tudta mi kell nekem zsírkréta festék ceruza, könyvek, persze dugiban egy kis pénz, amikor már kamaszodtam nagy beszélgetések és miegymás. Szeretném hogy ő is úgy szeressen majd mint én az én keresztanyámat!

aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!