Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan/mivel lehet őket meg...

Hogyan/mivel lehet őket meg győzni? :S

Figyelt kérdés
van 2 barátnőm akit a pasijuk ver 16 évesek a 1ik bnőmnek 22 éves pasija van nagy darab is 1x úgy meg ütötte h össze esett.. és hiába mondom neki h hagyja ott meg az anyukája is mondta már de mindig összevesznek-> kibékülnek de ez megy minden 2. nap -.- és én nem hiszem el h szereti... én 1 ilyen embert nem szeretnék.. mivel tudjuk rávenni h hagyja ott végleg?
2011. febr. 24. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Könnyű mondani. Összefoghatnátok, hogy megvédjétek, ha a pasi utána menne zaklatni...
2011. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát mondtam már neki h hagyja ott, meg szóljon bátyjának ha van vmi... meg törölje ki azokat az extrém képeket amiket csináltak h nehogy felrakja vhova, de semmi nem hat rá :S én megvédeném bár egy 90 kilós ellen az én 48 kilóm nem sokat ér de szavakkal akk is megtudom védeni. am is nagyon kemény h nőket ver -.-
2011. febr. 24. 16:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez az. Ha elhagyná, éjjel-nappal vigyázni kellene a barátnődre.
2011. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért jobb h éjjel-nappal veri? am meg feljelentik azt kész még kiskorú bántalmazás is sztem
2011. febr. 24. 16:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Mire a rendőrség csinálna is valamit, szerintem bőven lesz ideje agyonverni.
2011. febr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A barátnőid azt hiszik szerelmesek, a párjaik meg két debil, akiket már rég fel kellett volna jelenteni testi sértésért, ha másért nem. Nem tudom, a liliomtiprás is játszik-e.
2011. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Extrém képek? Hol? ;D
2011. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hgy önbizalomhiánya van a barátnőidnek, és azt hiszik, hogy ezt érdemlik. Jobbat nemkaphatnak. Ennyi idősen nagyon fiatalok, nem lehet, hogy pont egy ilyen kapcsolatban akarjanak maradni. Próbálj beszélni velük ne a fiú ellen, hanem önbizalmat adni nekik, hogy olyan sok fiútok lehet még mire odajut a helyzet, hogy tényleg férjez mentek, ne akadjatok le most. Senki nem érdemli meg, hogy verjék. Ez ha eddig nem változott, nem első eset, akkor nem is fog elmúlni. Próbálj valahogy hatni rájuk, hogy többet érnek, és kellenek másnak is majd.

Most jut eszembe, jegyezd be, és kisérd el a tudta nélkül egy ha nemis pszichológushoz, de valami hasonló jajj bárcsk tudnám szociális gondozók talán akik ezzel foglalkoznak. Csak hallgassa végig mit mondanak, hátha ők nagyobb hatással lennének rá, mint te. Lehet azt hiszi te meg féltékeny vagy azért beszélsz így, nehéz lehet megmagyaráznod ellenkezőjét. Kérj segítséget, ez ingyenes, csak kutasd ki hol van felétek ilyen.

2011. febr. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát én 15 hónapja vagyok együtt a barátommal és még veszekedés se volt, nem még hogy megütött volna, erre ők mindig azt mondják h milyen mázlista vagyok. hát már nem tudom mit kéne csinálni :s mondtam már azt is h az anyukája is azt szeretné meg neki is jobb lenne ha tudná h egy rendes fiú mellett vannak
2011. febr. 26. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!