Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A férjem levelezget az ex barátnőjével. Már többször kértem, hogy fejezze be. Mindig megígéri, de csak pár hónapig tart a dolog. Lehet, hogy ez butaságnak hangzik de èn nagyon megalázónak érzem. Azt gondolom, ha szeretne tiszteletben tartaná a kèrèsemet.
2019. febr. 6. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ott hagynám. Ha nincs gyerek vagy valami anyagi oka, akkor egyértelmű a levelezgetes, mégpedig hogy nem téged tart az elsőnek. Sajnálom, de én is csináltam ezt.


Egyebkent hányszor fordult elő és mirol szol a tárgyalás ?

2019. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg,ő mit szólna,ha te levelezgetnél az exeddel.

Lehet,h nincs okod féltékenykedni,de joggal kéred ezt tőle. Alap kéne,h legyen egy kapcsolatban,h ilyet nem teszünk.

2019. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt nálunk is ugyanez. Nyilván nem te lennél a felesége ha nem szeretné hanem az ex.

Én hanyagoltam egy darabig majd mikor már nagyon a nyakamra járt mi a bajom elmondtam neki vagy elválok vagy lezárja a kapcsolatát végleg az exével, addig amíg vele levelezget én nem nyitok felé , vége lesz és el lehet gondolkodni.

Nyilván érdekli mi van az exel, lehet nem haragban váltak el , hanem azóta is tartották a kapcsolatot csak te nem tudtál róla, ezért mivel már házas ideje lezárni a kapcsolatot. De mégis okkal van veled, és okkal nem vele. Kommunikáció..azzal mindent meg lehet oldani. Uljetek le és beszéljétek meg.

2019. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
49%
generalj vezsekedest lehet h huylesegnek hangzik de akkor minden kiderul mond meg neki h teged ez zavar es megalazonak tartod es ha visszaakr menni hozza akkor menjen de teged ne hozzon ilyen helyzetbe es hogyha elfajul es nem mondja azt h abbahaddja akkor mond neki h neked kell egy kis szunet nyilvan a helyzet egyszerubb lenne ha nem lennetek hazasok mert akkor szakithatnal vele es ha szeret akkor beenno a feje lagya belegondol a te helyzetedbe es ha fontos vagy neki akkor abbahadja es veled foglalkozik ha pedig nem akkor amugy sem mukodott volna ahazassag
2019. febr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!