Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg, hogy...

Miért nem érti meg, hogy nekünk is egyszer elfogy a pénzünk?

Figyelt kérdés

Szóval, hétfőn este megbeszéltük a párommal, hogy mit főzzek másnak. Ő nagyon kívánja a mákosgubát,csináljak azt. Háromszor rákérdeztem, hogy biztosan megenné-e, ne csináljak valami pörköltet, rántott húst vagy valami mást? Nem, ő hónapok óta nem evett mákosgubát, azt szeretne.

Megcsináltam neki. Hazaért tegnap, ránézett a mákosgubára, de nem evett belőle. Ő inkább 1500-ért rendelt egy kis pizzát.

Ezt heti 2-3 alkalommal megcsinálja, hogy ő hazafelé beugrik a mekibe, hoz 2500-3000 ft-ért vacsorát.

2 hónapja minden este megkérdezem, mit szeretne enni másnap. Mit szólna ha ezt vagy azt főznék?

Elegem van, hogy fölösleges dolgokra költi a pénzét. Hétfő óta nem dolgozom (létszámleépítés szöveggel kirúgtak), ezt ő is tudja, megbeszéltük, hogy ezek a felesleges kiadások ritkulnak, vagy megszűnnek.

Nem mindegy, hogy 150 E-rel több jön be havonta, vagy kevesebb.

Most akartunk hitelt felvenni, hogy vegyünk egy kertet, ahová ki lehet járni hétvégenként. Jelenleg azt se tudom, miből fogunk megélni, mert az ő fizetése nem lesz elég ahhoz, hogy ő költekezhessen. :S


2010. jún. 30. 09:49
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Hát minden pasi ilyen?????????? Az én párom is hülyeségekre költi a pénzt!


Kérdezd meg tőle, hogy miért nem eszi meg a főztödet!

Lehet, hogy csak egy kicsit több vagy kevesebb sóval szereti, csak nem akarja mondani, mert fél, hogy megbánt.

Félre ne érts kérlek, ezzel nem azt akarom mondani, hogy esetleg rosszul főzöl, szó sincs róla.


Egyébként pizzát otthon is tudtok csinálni, sokkal olcsóbb, mintha rendelnétek valahonnan.

2010. jún. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
48%
ilyen emberrel nem lehet normális jövőt építeni szerintem. rúgd ki.
2010. jún. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán izlik neki a főztöd ?oknélkül biztos nem pizzázik,ha valakinek a felesége finomat főz a férj tuti nem mekis,kinais,pizzás kaját vesz.heti három alkalom az durva,lehet szegény éhes.Bnőméknél is ez volt a szitu,aztán kiborult a bili egy családi ebédnél,h kedves párja miért inkább pizzát eszik,erre a párja közölte mert az legalább ehető,sajnálom,de lehet nálatok is ez a szitu,Amúgy lehet lepontozni.
2010. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Enyém is ezt csinálja, csak ő eszik 1x abból amit főztem, aztán 1óra múlva szaladják már le 4 sajtburgerért, a maradékot meg másnap dobhatom ki, mert az már nem jó. (a kis k.csög nem hízik persze) Azért nálunk is kibukott, hogy bizonyos kajákat nem úgy szeret, ahogy én csinálom, ez 2évbe került, addig meg találgattam, mi a baj.

A pasik nem fogják fel, mi mennyi, akiket ismerek mind ilyenek. Ha elfogyott lehet csodálkozni, h miért.

2010. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
24%
Talán megkéne tanulni főzni,vagy megkérdezni h szereti a párod az ételeket,a kommunikáció nagyon fontos,és ha két évbe került mig kiderült h van amit nem ugy szeret ahogy elkészíted,megértem a sajtburgereket,talán megkellet volna kérdezni szivem h szeretnéd azt tésztát?
2010. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy szereti a főztöm. Tudom, mit szeret és mit nem.

És amiket ő szeret, azt meg tudom főzni.

2010. jún. 30. 17:56
 27/36 anonim ***** válasza:

Kedves 17:48-as, képzeld el tudok főzni, 15éves korom óta én főzök, csak ahonnan ő jött, ott máshol készítenek bizonyos dolgokat, ami pl nekem természetes, mert csak abban a formában ismerem, az náluk máshogy természetes, nem ilyen jellegű eltérés, hogy cukorral vagy sóval szereti-e a túrós tésztát.

Szal nem kell egyből bunkón megszólalni. És igen, sokáig nem mondta meg, nem akart megbántani,mert látta, hogy mennyire igyekszem mindig. Csak ott lett levágós, mikor a sajtburgeres korszak elkezdődött, amikor egy mekivel szemben találtam lakást.

2010. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

párom ezt a "van kaja,finom,de inkább pizzát enne" 2x játszotta el...másodszor melegen boritottam rá a tésztát pörköltestül,bele az ágyba,és otthagyam 2 napra...(máig embelegeti,hogy 2 órájába került eltakaritani:D)

nah azóta szól előre ha ne főzzek,mert ő pizzázna (bár költségcsökkentésből mostanában itthon csinálunk,még finomabb is)

é ő is főzőcskézik...

2010. júl. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:05


Ez nagyon kemény!!!! Legközelebb szerintem én is kipróbálom!!! Köszi a tippet!!!

2010. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
52%
csajok ez már nem kommunikáció a pörköltráborítás, hanem hiszti és a kapcsolat romlását eredményezi. akik nem képesek megbeszélni a problémáikat azok nem valóak össze.
2010. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!