Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire volt...

Szerintetek mennyire volt jogos a párom reggeli kiborulása?

Figyelt kérdés

Késve kelt,a főnöke már a házunk előtt állt,amikor hívta,hogy na jó reggelt! :S Sietve ki kell az ágyból kis idő múlva utána megyek,azt hittem már éppen csak elérem,mert hát gondoltam már fel van öltözve,siet.

Erre látom kávét csinál magának komótosan,nagy kínkeseregve felöltözik,még majdnem elment fogat mosni én meg már rákiabáltam,hogy mit képzel basszus,hát haladjon már. Itt munkáról van szó!!

És akkor kikelt magából,hogy emiatt keltem fel? kértem tőle azért puszit amikor elment lebaszta a bögrét az asztalra(fel is kelt rá a gyerekünk) és azt mondta majd ha hazaér...és elviharzott.

Most szerintetek ki fújta fel? Még én kérjek tőle bocsánatot?


2010. jún. 30. 08:48
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
72%
Ne huzd fel magad!Ilyenek miatt nem erdemes!En is igy jartam a multkor reszletesen leirtam a dolgokat es rogton elkezdtek tamadni,sot meg sertegettek is!Senki nem valaszolt ertelmesen a kerdesemre.Ezennel szamomra,gondolom szamodra is bebizonyosodott,hogy mennyi rossz indulatu ember van!
2010. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!