Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire volt...

Szerintetek mennyire volt jogos a párom reggeli kiborulása?

Figyelt kérdés

Késve kelt,a főnöke már a házunk előtt állt,amikor hívta,hogy na jó reggelt! :S Sietve ki kell az ágyból kis idő múlva utána megyek,azt hittem már éppen csak elérem,mert hát gondoltam már fel van öltözve,siet.

Erre látom kávét csinál magának komótosan,nagy kínkeseregve felöltözik,még majdnem elment fogat mosni én meg már rákiabáltam,hogy mit képzel basszus,hát haladjon már. Itt munkáról van szó!!

És akkor kikelt magából,hogy emiatt keltem fel? kértem tőle azért puszit amikor elment lebaszta a bögrét az asztalra(fel is kelt rá a gyerekünk) és azt mondta majd ha hazaér...és elviharzott.

Most szerintetek ki fújta fel? Még én kérjek tőle bocsánatot?


2010. jún. 30. 08:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
58%
Én is idegbeteg vagyok, ha valahonnan késésben vagyok és még 30 dolgot kellene csinálni. Ilyenkor akaratlanul is megbántom a párom, de utána töredelmesen bocsánatot kérek tőle, beismerem, hogy hülye voltam.
2010. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
77%

09:37... ez aztán a megoldás... bunkózásra bunkón, hátha tesz még egy kis olajat a tűzre... ha te is így viselkedsz, ne csodálkozz, hogyha egyszer nem megy haza a párod.

Megbocsájtás. Nagyon nehéz, de ez az egyetlen járható út, plusz felesleges energiát pazarolni a haragra. Főleg egy ilyen reggeli történet miatt.

2010. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
72%

10.00,igen a megbocsájtás nagyon nemes szép dolog.Főleg ha van miért,mert mondjuk bocsánatot kérnek!És ezt mindig annak kell,aki a másikat megbántotta.Ha én voltam bunkó akkor én,ha a férjem akkor Ő.De ez egyértelmű nekünk.Egyébként kösz az aggódást,én nem aggódok:-)))

Viszont nem lennék senki lábtörlője csak mert bal lábbal kelt.

2010. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem igazad volt, ha én késésben vagyok akkor gyorsan megmosakszom (kb 1 perc) felkapom a ruháimat, egyik kezemmel fogat mosok a másikkal megfésülködöm és rohanok is. Komótosan kávét főzögetni, miközben a főnök a ház előtt vár, hááát...

Én nem keltem volna fel neki kávét főzni, ne igyon kávét ha sietnie kell. Jó hogy azért nem téged hibáztat, hogy nem időben kelt fel.

2010. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
30%
Pfff... szánalom bzmg.
2010. jún. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
47%
Tökéletesen igaza volt :D. Nem tudom mit képzelsz magadról, még, ha az anyja lennél, ennyi idősen, már akkor is húzós lenne a dolog....
2010. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
45%
és mint ahogy írták előttem, ahelyett hogy pofáztál volna, inkább megcsináltad volna a kávéját pl....
2010. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
54%

Off:))

Tudod..mint egy jó szolga..:))

Hát erre megint csak azt modnanám, h kimutatkozik h kik élnek párkapcsolatban..ilyen válaszokkal. Szokás szerint csak férfit kell a tenyéren hordozni, mi?? Igenis, nehogy már a pasi (úgy, hogy kint várja a fönöke) nyugodtan kávézzon, és a feleség szökjön neki mindenért, amikor a lirtak alapján, a pasi meg se pattintotta, hogy kint várja a fönöke. Igen, mindig a nő kell aggódjon érte, és mégse tetszik???!!! NA NEEEE


Nem a kérdezőnek szántam ezt a választ..


Amúgy már válaszoltam erre a kérdésre.

Bocs az offért, de közbe unom az ilyen felszines válaszokat!

2010. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
92%

off: Tudod, ez nem szolgaság.

Ha én vagyok késésben és a férjem otthon van, akkor ő is főz egy kávét nekem, és reggelit is csomagol.


Ehelyett igaz, azt kellene tennie, Te olyan izé vagy, miért nem haladsz már, hát elkésel, hogy gondolod ezt... :S


Majd tájékoztatom erről:D

2010. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Látom felkavartam az állóvizet.

Azóta írtam neki egy bocsi-s sms-t,és ki is fogom engesztelni ha hazajön,,,az rendben,de ami az elején volt az egyik válaszban megcsapta a szememet,mi az,hogy az anyja se vagyok,hogy merem ezt megcsinálni???! :O

Basszus,lehet nem vagyok az anyja,csak apró7éve vagyunk együtt,de igaz,lehet ha anyján múlna tutujgatná még mindig a kisfiát és ki is baszná a főnöke,na ez nem kell.

Annak a válaszolónak meg üzenem,aki félvállról közölte,hogy nekem csitu legyen,mert eltart,közlöm,hogy gyes mellett modellkedem,had ne írjam már le mennyit keresek(nagyképűen)!

Ezek után gondolkozz ki tart el,kit?

De ez már senkire nem is tartozik és nem is a kérdéshez tartozik.


KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!

2010. jún. 30. 14:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!