Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire volt...

Szerintetek mennyire volt jogos a párom reggeli kiborulása?

Figyelt kérdés

Késve kelt,a főnöke már a házunk előtt állt,amikor hívta,hogy na jó reggelt! :S Sietve ki kell az ágyból kis idő múlva utána megyek,azt hittem már éppen csak elérem,mert hát gondoltam már fel van öltözve,siet.

Erre látom kávét csinál magának komótosan,nagy kínkeseregve felöltözik,még majdnem elment fogat mosni én meg már rákiabáltam,hogy mit képzel basszus,hát haladjon már. Itt munkáról van szó!!

És akkor kikelt magából,hogy emiatt keltem fel? kértem tőle azért puszit amikor elment lebaszta a bögrét az asztalra(fel is kelt rá a gyerekünk) és azt mondta majd ha hazaér...és elviharzott.

Most szerintetek ki fújta fel? Még én kérjek tőle bocsánatot?


2010. jún. 30. 08:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
92%

Mindkettőtöket meg lehet érteni. Szerintem ne foglalkozz ezzel, délután mire hazaér, el is lesz felejtve a egész!


Jobban aggódnék a főnök miatt, hogy hogyan tolerálja a késését.

2010. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
33%

Hát ez kész. Ez most komoly? Még fogat se hagytad mosni? Felnőtt ember, azon a 8-10 percen nem múlik már semmi. Így is fáradt volt, nyűgös, a hirtelen kelés és ébredés terheli meg fizikailag is és mentálisan is legjobban az embert, és még te is kiborítod. Pár kedves szó helyett (ami szebbé tehette volna az amúgy is nehéz reggelét, napját), még zsörtölődsz.

Legközelebb gondolj bele, mi lenne, ha fordított helyzet lett volna. Amíg te kapkodva megmosakszol, fogat mosol, összeszeded magad, ő gyorsan kávét főz, mond pár kedves szót és úgy enged utadra. Jól tévedek?

2010. jún. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
80%

nem volt jogos, hogy rádkiabált, de az sem hogy Te is.

Én sem teszem ki a lábam itthonról fogmosás nélkül. És a kávém nélkül sem, mert akkor a fejem leszakad egész nap.


Én mikor hívta a főnöke, felkeltem volna gyorsan megcsináltam volna a kávéját. De ez én vagyok:)

2010. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
90%

Nem érdemes ezen ennyit gondolkozni. Ha hazajön és még ideges vedd elő neki az előre behűtött sört a hűtőből rakd ki elé és mondd azt,hogy "tudom nehéz napod volt". Aztán ennyi. Szerintem nem érdemes a reggelit feszegetni. Esetleg dobj rá egy smst napközben,hogy "bocsi a reggeliért szép napot várlak haza".

A férfiak sértődékeny, hisztis kisfiúk. Nem lehet velük veszekedni, mert vagy elmenekülnek vagy bedurciznak. Hagyni kell őket lenyugodni. Nem szeretnek visszatérni a már elmúlt dolgokra és nem szeretik többször megbeszélni a problémákat pl. ez a reggeli kiborulás.

2010. jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem se kellett volna beleszólnod.


Ezzel együtt én csók nélkül sosem mennék el.

2010. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
52%
biztos nagyon ki volt merülve és akkor még te is ráreccsensz! Engeszteld ki este.
2010. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
46%
Neked nem kellett volna zsörtölődni neki meg csapkodni.Nyugi délutánra elfelejti.Az én párom olyankor mikor késésben van úgy siet meg kapkod h jobb lenne ha nem kezdene el sietni mert így később végez mintha nem sietett volna.Aranyos nagyon én meg próbálok neki segíteni.Pl kávét főzni de nekem pl. soha 1xse jutott eszembe h kiabáljak vele.
2010. jún. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
29%

Nem semmi bunkó párod van hallod.Remélhetőleg bocsánatot fog tőled kérni,hiszen 100%-ban igazad volt.Mindig ilyen dilis,hogy még a gyerek sem érdekli ha dühöng?

Ne hari de azt nem értem,hogy még Te kértél tőle puszit???!

Én akkor sem adtam volna neki,ha azonnal bocsánatot kér.

A helyedben hasonlóan bunkón fogadnám amikor haza ér,a vacsoráját meg várja attól akivel tud normálisan viselkedni,a későbbiekben meg akkor majd ha bocsánatot kért.

2010. jún. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
38%
Hát de tényleg azért keltél fel, hogy csesztesd. Én hasonló helyzetben felkelek vele és amit tudok segítek neki (pl. kávét főzni) meg a stílusod is lehetett volna kedvesebb, ha már ő dolgozik rád..
2010. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Valahol igazad volt, valahol nem! Sietnie kellett volna, mert hát a főnök a ház előtt vár, bár kérdés, hogy a góré ezt mennyire tolerálja, van olyan főnök aki nem gurul be ha néha ez előfordul, én is késtem már egyszer-egyszer!?de ki nem?nekem olyan főnököm volt aki megértette, mert sokat dolgozom. Másrészt te is segíthettél volna neki, míg ő fogat most te kávét főzöl :) egy család vagytok, hát segítsetek egymáson!amíg megkávézik te összekészíted a cuccait! :) vagy valami :)és ha nem állandó a dolog ennyi belefér. A bocsánatkérés, hát szerintem elég annyit mondani, hogy eltúloztad, megijedtél, hogy mi lesz. Nem kell túldramatizálni :) 23L
2010. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!