Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire volt...

Szerintetek mennyire volt jogos a párom reggeli kiborulása?

Figyelt kérdés

Késve kelt,a főnöke már a házunk előtt állt,amikor hívta,hogy na jó reggelt! :S Sietve ki kell az ágyból kis idő múlva utána megyek,azt hittem már éppen csak elérem,mert hát gondoltam már fel van öltözve,siet.

Erre látom kávét csinál magának komótosan,nagy kínkeseregve felöltözik,még majdnem elment fogat mosni én meg már rákiabáltam,hogy mit képzel basszus,hát haladjon már. Itt munkáról van szó!!

És akkor kikelt magából,hogy emiatt keltem fel? kértem tőle azért puszit amikor elment lebaszta a bögrét az asztalra(fel is kelt rá a gyerekünk) és azt mondta majd ha hazaér...és elviharzott.

Most szerintetek ki fújta fel? Még én kérjek tőle bocsánatot?


2010. jún. 30. 08:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
36%
Ki vagy te az anyja?Én bepipultam volna rád,nem elég hogy a fönöke cseszteti,te is.jól indult a napja!kérj bocsánatot.
2010. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%

:)) Ilyenek a férfiak, ők sokkal nyugodtabbak.Én is ugyanigy kiborultam volna mint te, ha megláttam volna, hogy kint a főnők áll, ő meg nyugisan kávézgat.

De ez van ők ilyenek, az én párom is pont ilyen nyugis, mig én mellette 60szor összeesek a stresszben:)))

Kérj bocsánatot inkább te..hamarabb megy..:))Időt spórolsz.

2010. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem kellett volna rászóljál.. Nagyon dühös lehetett hogy még te is rászólsz...
2010. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
48%
ne legyél házisárkány,gondolom h nem direkt aludt el.
2010. jún. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%
Nekem alap, hogy reggel én főzöm a kávét neki, ha siet, ha nem... tény, hogy a férfiak útálják a cseszegetést, és ilyenkor a legrosszabb, amit tehetsz, hogy beszólsz neki. Mondjuk ehelyett kikészíted a ruháját, vagy passz, te tudod a reggeli rutinját. De a lényeg, segítsd, minthogy cseszegeted kora reggel... egyébként is, a férfi hormonok ilyenkor...! szóval főzz egy finom vacsit, és küldj neki egy sms-t, hogy "Ne haragudj Drágám, nem szerettelek volna még én is felhúzni..."
2010. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ő fújta fel. Amikor a főnöke ordít vele, hogy hol van már, akkor neki is elkezd puffogni, meg asztalt csapkodni, hogy mégis mit képzel az az ember, hogy be kell tartani a munkaidő kezdetét?

Inkább gyorsan fel kellett volna öltöznie, és sietni kifele. Majd ivott volna kávét valahol napközben. Ha már elaludt, akkor így járt.

Persze biztos nem direkt aludt el, de ha késésben van, nem lehet mindent ugyanúgy csinálni, mintha időben felkel.

2010. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
40%

Igy ban Bejus!

-második-

2010. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
54%

valójában a férfiak sokkal sértődékenyebbek Akkor szoktak így kirohanni, amikor nincs igazuk :-)

Szépen kérjél bocsánatot ennek ellenére. A családi béke mindennél fontosabb.

2010. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
74%
Legfontosabb a családi béke. nehogymár emiatt veszekedés legyen. Felnőtt ember, és el tudja dönteni mit csináljon. Nem kell megszólni.
2010. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
Jajj!Nektek meg,muszaly rakontrazni!Szerintem igaza van a kerdezonek,ha kesesben van nem kavezgatnia kellene reggel,hanem igyekeznie!
2010. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!