Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem taszít vissza?

Csak engem taszít vissza?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy temetési képet feltenni egy közösségi oldalra nem visszataszító? Attól jobban gyászol, hogy mindenki látja....szerintem ez olyan dolog amit mindenki magában rendez le, vagy én vagyok maradi?
2010. jún. 29. 22:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem leginkább az taszít amikor az a sok emos meg goth köcsög pózol a temetőkben mások sírján.
2010. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
csak a virágos sír van kitéve, hogy emlékezünk rád, de ezt minek kell megosztani mindenkivel...és nem is az ő közvetlen családtagja! Valószínű azért kellett, hogylássa mindenki ő mennyire szerette....
2010. jún. 30. 05:52
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is furcsa. Otthon nézegesse, de nem kell a világ elé tárni. Bár én avval se értek egyet, ha valaki életben tartja az elhunyt közösségi portálon lévő adatlapját, regisztrációját. Én nem tenném, képtelen lennék rá.
2010. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!