Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem taszít vissza?

Csak engem taszít vissza?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy temetési képet feltenni egy közösségi oldalra nem visszataszító? Attól jobban gyászol, hogy mindenki látja....szerintem ez olyan dolog amit mindenki magában rendez le, vagy én vagyok maradi?
2010. jún. 29. 22:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem távol állna az ilyesmi...
2010. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagy.
2010. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak téged zavar.
2010. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem morbid. Még a temetési családi fotó is. Ott hogy nem mosolyognak, az is tuti. De az még morbidabb, ha pl. a temetési menetről van kép...:S

Ez nem olyan mint az esküvői képek, ahol mosolyognak, meg boldog mindenki...(bár abból se ildomos 40 képből álló albumot felpakolni)

2010. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Egyaltalan miert keszit vki temetesen kepeket?
2010. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek erősek,van aki videofelvételt készíttet a temetésről.Már ilyet is vállalnak a temetkezési irodák.Rettenetes.
2010. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak neked az. Én nem lennék képes feltenni, minek nézegesse más? Ez olyan dolog amit a családnak magában kell lerendezni, ahogy te is mondtad. És nem szétkürtölni mindenkinek mindenféle képpel...


Előzönek: az hagyján, hogy van aki 40 képes fotóalbumot feltesz az esküvőjéről...nekem van olyan ismerősöm (nem is egy) aki 120-160 képet is feltett. Tudod mikor nézem végig...első pár kép aztán annyi :)

2010. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Engemet is taszít! :S Egy temetés nem arról szól, h pózoljunk, meg közös kép a családról, meg mindenki boldog! Az beteg, aki ilyet tesz! :S

20/L

2010. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

Igazad van szerintem egy normális ember nem kürtöli világgá, hogy gyászol csak azért, hogy mindenki őt sajnálja, és nem tesz fel efféle képeket netre.

Nekem nemrég halt meg Édesanyám, ha magam vagyok elgondolkozok rajta és eszembe jut anyukám, sírok is néha de nem szoktam sajnáltatni magamat a barátaim rokonaim előtt, próbálom magamban lerendezni a dolgokat, és nem hangoztatom, hogy gyászolok.

2010. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
Számomra ez rendkívül morbid és visszataszító.Szóval nem vagy egyedül ezzel!
2010. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!