Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nok miert nem vesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok miert nem vesznek vissza az igenyeikbol?

Figyelt kérdés

Kicsit fura szamomra, h a noknek eleg nagy elvarasaik vannak, aztan mikor ennek az a kovetkezmenye, h a pali raun a dologra akkor a szex utan lelep.

Baratnom baratnoi allandoan panaszkodnak aztan mar ugy elkuldenem oket a francba, h az nem igaz, nem kellene annyit magyarazni es talan a pasi se lepne le.


2011. okt. 31. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ne általánosíts, a barátnőd barátnői még nem "a nők" és nem feltétlen a nőkben van a hiba hisz ha már általánosítunk itt akkor a pasiknak is néha abszurd elvárásai vannak. Mellesleg 16 éves gyerekeket ne akarj megérteni ha meg nem ennyi évesek akkor agyban ennyik.
2011. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Talán mert nem a középkorban élünk, hogy elég legyen, hogy csak megmásszanak. Ha a pasi ki akar elégülni, akkor nekem is jár. Talán dolgozzon ő is egy kicsit.
2011. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pontosan ugyanannyit várnak el a pasiktól, ahogy a pasik a nőktől. Csak most kiegyenlítődik a léc. Ebben nincs semmi fura. Ha a pasi elvárja, hogy a nő legyen nő,legyen csinos szép,ápolt, akkor a nő miért ne várhatná el a férfitól,hogy legyen férfi?..

Kíváncsi lennék egyébként azokra az elvárásokra, mert én olvastam itt már olyanokat is, akik nagyon nagy elvárásnak gondolták pl azt, hogy a nő elvárja, hogy a férfi legyen határozott, legyen normális önképe, és lehessen vele beszélgetni, meg hogy legyen intelligens azért. Szóval tisztázni kéne. Amúgy meg olyan pasinak még én sem szeretnék megfelelni akiknek irreálisan nagyon az elvárásaik, én azt pl nem tudom sajnálni, sőt örülök, hogy nem kell vele megismerkednem. Mert legalább tudom kikkel nem érdemes szóba állni.

A másik az, hogy mindenkinek vannak elvárásaik. Gondolom neked is van valamennyi.

2011. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Es a baratnod viisszavett az "igenyeibol" miota veled tart? Arrol nem irsz, csak a baratnoirol. Milyen igenyeket kellene visszavenni?
2011. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Már bocsánat,de nem fogok leadni az igényeimről,hogy aztán az első hajléktalannal összeálljak.Nekem összesen annyi igényem van,hogy a férfi legyen ápolt,társaságban ne csináljon magából hülyét,legyen valamennyi humora, lehetőleg legyen hűséges,illetve ne tartozzon pénzzel az egész városnak.Cserébe én is ugyan ezt adom.Rengeteg férfinak irreális elvárásai vannak,amit egy nő ha belegebed sem tud teljesíteni.Legyünk a nap 24 órájában csinosak és kívánatosak,dolgozzunk és mellette neveljünk gyereket,legyünk remek szakácsok,és brillírozzunk az ágyban is.Ja,és ne beszéljünk sokat,engedjük el a férfit,ha sörözni vagy nőzni támad kedve.Akkor kérdem én,kinek van igaza?
2011. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

13:29-nek igaza van.

Amúgy a mai pasiknak vannak irreális elvárásuk a nők felé...

de ezeket tisztázni kellene, nem itt a levegőbe beszélni.

2011. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelj én már sajnos sokszor lejebb adtam a igényeimből.Meg is lett az eredménye.Újabb elégedetlenség...Többé nem akarom ezt.Maradok az igényeimnél,biztosan van olyan,aki megfelel az elvárásaimnak.S csak remélni tudom,hogy az ő elvárásai is megtaláltatnak bennem.
2011. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért vennék vissza?Lehet szerencsés vagyok,de én megtaláltam a számomra tökéletes férfit,a nagy igényeimmel...
2011. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére megtaláltam az életem párját, aki mellett nem kellett lejjebb adnom, de ahogy elnézem a kínálatot szabad pasik terén, hát aki lejjebb adná, lehet egy vibrátorral jobban járna.
2011. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan mik ezek az elvárások? Mert így túl általános.
2011. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!