Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanál a pároddal? Ha.

Szakítanál a pároddal? Ha.

Figyelt kérdés

1.Ha már nem tudod hogy mit érezel iránta.

2.Nem hiányzik,ha pár napot külön vagytok.

3.Nem közeledne hozzád testileg.

4.Te sem kívánnád.

5.Ha sokat veszekednétek.

6.Ha te elakrasz menni más városba munka miatt,ő meg nem menne veled/nem akarna.

7.Ha nem jutna ideje rád.

8.Ha nem menne el veled(testvéredhez),ahova szeretnéd.Pedig meg tehetné.

9.Illetve ha nem tetszene neki ha tesódhoz mész pár napra.


2010. jún. 28. 12:24
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

1. Attól függ mennyi idős a kapcsolat. Egy több éves kapcsolatot biztosan nem adnék fel néhány rossz hét miatt, hullámvölgyek mindenkinél vannak.


2. 8 és fél éve vagyunk együtt és kifejezetten jó volt a párom nélkül tölteni pár napot. :-) Néha azért jól tud esni a magány.


3. 2 gyerekünk van, volt már részem pár szexmentes hónapban.

Egyébként attól függ, hogy miért nem közeledne hozzám. Azért mert már nem tart vonzónak, vagy azért mert túl sokat dolgozik, tanul és a szabadidejét inkább pihenéssel tölti. Azért a kettő között van különbség. Nálunk nem a mennyiség, hanem a minőség a döntő.


4. Lásd 3-as válasz.


5. Mi számít soknak? Vannak napok amikor meg tudnánk egymást folytani egy kanál vízben, de minden problémát meg tudunk beszélni. Soha nem fekszünk le úgy aludni, hogy haragszunk egymásra.


6. Mivel még 10 évig ebbe a városba köt a lakáshitelün és szeretek is itt élni ezért eszembe se jutna elköltözni innen. De ha mégis kapnék egy kihagyhatatlan ajánlatot, akkor észszerű keretek között biztosan meg lehetne oldani. Például lehetne autóval ingázni, a férjem most is napi 80km-t utazik a munkahelyére.


7. Napi fél óránál többet sajnos nem tud velem foglalkozni, hiszen dolgozik és rajtam kívül van még két gyerekünk is. Itt is a nem a mennyiség hanem a minőség elve lép életbe.


8. Ebből nem csinálnék problémát, hiszen az én családomat neki nem muszáj szeretnie. Egyébként is csak ritkán szokott elkisérni anyuékhoz, pontosan ez miatt.


9. Lásd előző válasz.


Szóval összességében biztosan nem szakítanék ezen okok miatt a párommal. De azt azért hozzáteszem, hogy esetemben egy 8 és fél éves kapcsolatról van szó, amiben két kisgyerek is helyet kapott. Tehát én már sokkal toleránsabb vagyok a hibákat illetően mint ha mondjuk csak egy pár hónapos kapcsolatról lenne szó.

2010. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is akarsz vele igazán szakítani,csak úgy érzed hogy ez lenne ésszerű, s tőlünk várod hogy rábeszéljünk a szakításra, pedig ebben csak te tudsz dönteni hisz senki nem lát bele.
2010. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
3,4,7 esetben szakítanék HA előtte nem használ a megbeszélés.
2010. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Igen, az első 5 pont stimmelt nálunk is, ehhez jött a komolyabb gondok szőnyeg alá söprése. Én novemberben mondtam neki, hogy változtatni kell,mert nem megy, de nem sikerült, márciusban szakítottunk,több mint 2 év után. Nehéz volt, de nem volt jövőnk együtt.
2010. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!