Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál azért a pároddal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál azért a pároddal, mert sokat, nagyon sokat dolgozik?

Figyelt kérdés

Félreértések elkerülése végett, tényleg nagyon sokat dolgozik, a hét minden nap, reggeltől estig. Nem máshol jár, ez 110%. Szeretem, de Én ezt már nem nagyon bírom idegekkel, hogy alig van rám ideje.

Nem hajlandó munkahelyet változtatni. Neki első a kötelező feladatok ellátása és utána jöhet a szórakozás.

Fél éve vagyunk együtt, de nem látok már más megoldási lehetőséget, csak a szakítást. Többször beszéltem vele erről, de a helyzet nem változott semmit. Ezt leszámítva teljesen jó a kapcsolatunk.

Tudtok valamilyen hasznos tanácsot adni? Ő 27F én 22L.


2011. jan. 23. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
örülnél inkább h dolgozik és nem piál.
2011. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

:( ez szomoru. képzeld magada helyébe. a lelkét kiteszi hogy megkeresse a pénzét, dolgozik, és akkor emiatt még a szerelme is elhagyná?

én is sokat tanulok, volt hogy azért nem taliztam barátnőmmel 1 hétig mert nagyon sokat kellett készülni házikkal, zh kra, stb. és nagyon nagy dilemma volt, hogy beáldozzam e, de kitartott mellettem, és támogatott, hogy tanuljak, mert az fontos. és most vége a vizsgáimnak és tudunk többet talizni, megérte várni. biztos lesz még olyan hogy kevesebb lesz a munkája, és kicsit jobban ráér majd. ha szereted, akkor kivárod ezt. és mint irtad amugy tök jó a kapcsolatotok, szóval szerintem kár lenne ezér szakitani.

2011. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja, a jó lét elveszi az eszedet is!A helyett ,hogy kényeztetnéd és masszírozgatnád esténkét.Vagy keres egy jó képű srácot és közben be nyögi ,hogy munka nélküli na mit választanál? 40/F
2011. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondold át azt is, manapság könnyű-e új munkahelyet találni???


Az emberek döntő többsége örül, hogy egyáltalán van munkája.

2011. jan. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Ezek a nők már csak ilyenek!

Pénz és 22centis kell nekik.....

Nagyon sajnálom a párod!

2011. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az utolsóval nem értek együtt, már ne is haragudj, de te miről beszélsz?! Nem élünk együtt, és nem is pénzel... és nem is 22 centis neki, és nem is kéne nekem akkora. :-) Nagy bunkó lehetsz...

Nem erről volt szó, hanem arról, hogy több időt szeretnék vele eltölteni, de nem lehet, mert állandóan melózik.

2011. jan. 23. 23:17
 7/14 A kérdező kommentje:
együtt=egyet sorry...
2011. jan. 23. 23:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Melózik hogy legyen jövőtök, hogy később amikor családotok lesz akkor otthon lehessen mellettetek. És hogy ne keljen blicccelned a fél 6-os járaton amikor dolgozni mégy hogy legyen kenyér az asztalon.
2011. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is baromi sokat dolgozom, a hét több napján este kilencig is, sőt néha éjjel érek haza... Néha hétvégén is dolgozom a számítógép előtt itthon. Nagyon dühös lennék, ha valaki emiatt akarna szakítani velem.

Örülj, hogy nem egy léhűtő a párod. Manapság nincs választási lehetősége az embernek, teperni kell a mókuskerékben, akár fizikai munkát végzel, akár szellemit. Véget ért a 8 óra munka, 8 óra pihenés, 8 óra szórakozás korszaka, tizenórás jelenlétet várnak el tőlünk a munkaadók. Gondolom, te még tanulsz, mindenesetre nem dolgozol... Hiába beszélsz vele, nem ő dönti el, hogy mennyit dolgozik, nyilván a felettesei elvárása.

Egy kapcsolat arról szólsz, hogy a nehézségeket is át kell hidalni... Van olyan kolléganőm, akinek külföldön talált jó munkát a férje, és csak néhány havonta találkoznak. De neki esze ágában sem volt emiatt elválni...

2011. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha ez megfordult a fejedben akkor nem érdemelsz meg egy ilyen férfit. Jobb lenne egy olyan ember aki a nap 24 órájából 15öt veled van, alig dolgozik és semmit nem tesz le az asztalra?
2011. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!