Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál azért a pároddal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál azért a pároddal, mert sokat, nagyon sokat dolgozik?

Figyelt kérdés

Félreértések elkerülése végett, tényleg nagyon sokat dolgozik, a hét minden nap, reggeltől estig. Nem máshol jár, ez 110%. Szeretem, de Én ezt már nem nagyon bírom idegekkel, hogy alig van rám ideje.

Nem hajlandó munkahelyet változtatni. Neki első a kötelező feladatok ellátása és utána jöhet a szórakozás.

Fél éve vagyunk együtt, de nem látok már más megoldási lehetőséget, csak a szakítást. Többször beszéltem vele erről, de a helyzet nem változott semmit. Ezt leszámítva teljesen jó a kapcsolatunk.

Tudtok valamilyen hasznos tanácsot adni? Ő 27F én 22L.


2011. jan. 23. 22:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Próbálj meg vele beszélni. Én azért megértelek Téged is. Mi lesz majd, ha 1-2 pici gyerekkel leszel otthon, és gyakorlatilag egyedül neveled fel őket, mert Apa éjjel-nappal dolgozik, "csak" pénzzel járul hozzá a gyerekneveléshez.

Kössetek kompromisszumot. Pl. Minden hónap utolsó vasárnapján ne dolgozzon, vagy ha tényleg halaszthatatlan, akkor pótolni kell a szabadidőt. És ha nagyon nem enged, akkor ultimátum.

2011. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem,örülnék neki, ha sok munkája lenne
2011. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tanácsot adni, nem hiszem hogy tudok adni, inkább a véleményem tudom leírni :( És ahhoz h tisztuljon kép, még kérdéseim is lennének. Ettől a mondattól égnek áll a hajam: nem hajlandó munkahelyet változtatni! Egy "nem hivatalos" kapcsolat miatt, hiszen csak együttjárásról beszélünk, nem? - hogy többet lehessen veled? És mégis mit gondolsz, miből fizeti a számláit ha nem dolgozik. A munkába járás nem csak kiskapu, kijárat(és azt csak a házasságokban szokás) az önbecsüléséhez is kellhett. Akkor mit mondanál, ha otthon ülne a szsoknyádon és állandóan veled lenne? Szerintem bele sem gondoltál, hogy mit kérdezel!!! Mitől változna a helyzet? azt hiszed ha megkéred kevesebbet fog dolgozni?! tegyük fel egy egyszerű kétkezi munkás akiről csevegünk, majd odaáll a brigadéros elé és azt mondja, szorri fönök, de a barátnőm többet szeretne velem lenni, megelégszem a kevesebb pénzel és kevesebb órát szeretnék dolgozni :D Ha van benne gerinc, akkor ezt soha nem fogja megtenni! Most azért ... később meg ha már mondjuk a felesége leszel akkor azért nem mert folyamatosan kell a pénz az otthon ülő anyukának és pelus pénz a bébinek.

Ne haragudj az őszinteségért, nincs harag :)

2011. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
azert dolgozik , hogy jobban elhessen szerintem is jobb mintha pialna es az sem lenne szerintem neked jo ha alandoan veled foglalkozna!
2011. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!