Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az, amiért szakítanál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amiért szakítanál a pároddal? Nem tudom az én gondom hova tartozik, amiről egyenlőre nem nyilatkoznék.

Figyelt kérdés
mi az esetleg, ami az őrületbe kerget, tehát amiből semmi más kiút nincs, csak a szakítás?
2011. febr. 28. 21:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy barátom, akit képtelenség volt kirángatni az ágyból. Egyetemisták voltunk, és reggel sosem kelt fel velem, és mikor hazaérkeztem olykor délután 6 körül, már megint ágyban volt, de közben hagyott maga után mindig egy pár mocskos tányért, amit nekem kellett elmosnom.

3 hétig bírtam, és szerintem ez még sok is volt. Pár nap után ki kellett volna dobnom.

2011. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 RaksashaGirl ***** válasza:

Megcsalás- többszörös megcsalás.. Főleg ha rájövök!

Mi amúgy is az őrületbe kergetjük egymást, tehát ilyen vétket nem nagyon tudok mondani. Személyiségre, tevékenységre nem nagyon van ilyen. De ha elkapom más csajjal, akkor tuti röpül! Ja, és ha nagyon elfajul az überbunkó irányba.. :S Bár akkor is inkább próbálnék segíteni neki/a kapcsolatunkon, nem egyből szakítanék vele...

2011. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
megcsalás... alkohol... minden hétvégén buli... hazudozás...
2011. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ami miatt mindenképp szakítanék az a megcsalás. Nekem megcsalás egy csók, egy kicsit amolyan 'intimebb' ölelés.. nem egy hirtelen ölelkezésről beszélek, hanem ami hosszabb ideig tart és messziről látszik, hogy forróbb, intimebb ölelés... szerintem nagyjából mindenki tudja mire gondolok. Nyilván nem egy egyszerűbb haveri ölelésről beszélek. Szerintem azért is szakítanék, ha régóta, de tényleg szinte a kapcsolatunk elejétől fogva nem kezelne nőként, csúnyán beszélne velem, nem mutatná ki olyan módon a szeretetét, amennyire nekem szükségem lenne rá. Ezt a példát azért hoztam fel, mert egyik barátnőm ebben a helyzetben van, hogy a barátja csúnyán beszél vele állandóan meg miegymás, de ő mégse szakított még vele, mert teljesen elvakította a szerelem...könyörgöm, ne hagyjuk már magunkat megalázni úton útfélen mindenki előtt..


17/L

2011. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha elviselhetetlenül bánna velem, mondjuk bántana, folyamatosan lelki terror alatt tartana, vagy beleszeretne valaki másba. Azt hiszem, a többi mind megoldható.
2011. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha megcsalna, vagy megütne,vagy megalázna. Vagy a 3 együtt. Akkor pápá:)
2011. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

ahogy látom, mind nyomósabb indok, mint az enyém,(talán az első lightosabb csak) amire nekem itt szakítást javasolnak


az én párommal az a gond, hogy kapcsolatunk első napjától kezdve 2 éven át és most is, minden csajnak "nyal" vagy bemosolyog, vagy érdeklődik, vagy figyeli, vagy megnézi, vagy flörtölget.

állandóan a nők a gyengéi, de megcsalni nem csal meg, de a fentieket mellettem is teszi

akárhányszor szóltam, belőle öntudatlanul jön, volt hogy egy filmben egy pulóveres csajra állt fel neki....


erre javasolják nekem a szakítást....

2011. márc. 1. 12:51
 8/18 anonim ***** válasza:
A te esetedre annyit tudok mondani, hogy majd kinövi. Az meg tőled függ, hogy belefér-e az értékrendedbe ez a dolog. Ha nem akkor, szakíts, én is ezt tenném.
2011. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

12:51

21.45 vagyok. Nálam ez az elviselhetetlen bánásmód és a bántás kategória. Tehát ha így viselkedne a párom és nem tudnánk megoldani, hogy fogja vissza magát, akkor nem tudom, vele maradnék-e? Szerintem egy kapcsolatban fontos a szeretet, a tisztelet, a megértés. Ha ez valamiért nem tud megvalósulni, ha az egyik folyamatosan bántja a másikat és nem tud rajta változtatni, vagy úgy érzi, ha változtatna, azt ő nem bírná elviselni, akkor az a kapcsolat elég nehezen lesz működőképes.

2011. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

a baj ezekkel, és ami miatt nem fog változni, hogy belőle nem szánt-szándékkal, nem tudatosan jön, hanem öntudatlanul!!!!

valaki írta, majd kinövi. erre annyit írnék, a két év alatt soha de soha még "lanyhulást" sem mutatott. akármikor, akárhol, mindig. ha 100 méterre van valaki, az is érdekes neki.

és telefonmarketinges vagyok és annyit megjegyeznék, hogy a férfiakban valahol ez be van kódolva, csak nem mindenkiben azonos szinten.

mert látom, amíg a nők javarésze elküld melegebb éghajlatra, mert fel mertem hívni, addig ugyanilyen elutasító pasik, csak mellébeszélnek, majd 1 hónap múlva, majd legközelebb, de nem-et ritkán mondanak.


sokat szenvedek attól, hogy ilyen a párom, de egy férfi egyszer azt mondta nekem, "nem baj, ha egy pasit több nő érdekel, neked csak arra kell ügyelni, hogy te legyél köztük a királynő"


csak azért ragaszkodom hozzá ennyire, mert ő életem első komoly kapcsolata, eddigi barátaim nem voltak ilyenek, de sorra megcsaltak.

pedig mondhatni a tenyerükön hordoztak.

2011. márc. 2. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!