Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az, amiért szakítanál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amiért szakítanál a pároddal? Nem tudom az én gondom hova tartozik, amiről egyenlőre nem nyilatkoznék.

Figyelt kérdés
mi az esetleg, ami az őrületbe kerget, tehát amiből semmi más kiút nincs, csak a szakítás?
2011. febr. 28. 21:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én ezért szerintem szakítanék. Engem nem érdekelne az, hogy öntudatosan vagy öntudatlanul csinálja.. milyen dolog ez, hogy feláll a farka film közben egy pulóveres csajra? Jó tetsszen neki, de azért..áh.... engem ez totál kiborítana, nem bírnám ezt hosszú távon elviselni az tuti fix!
2011. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

látom csak szakítóok a problémám

ahhoz képest, hogy amúgy meg hűséges és ragaszkodó típus


el vagyok keseredve

2011. márc. 2. 18:31
 13/18 A kérdező kommentje:

és mellesleg megjegyezném, el akar engem jegyezni.

tehát ő komolyan gondolja velem.


mit gondoltok erről, így?

2011. márc. 2. 18:42
 14/18 RaksashaGirl ***** válasza:
Ha komolyan akarja, akkor nem hinném hogy nem szeretne. Beszéltél már erről vele? Mert ha még nem, akkor említsd meg neki, és mondd, hogy ez neked rosszul esik.. Mást nem tudok mondani.. :/
2011. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

igen beszéltem vele erről

nyugodt pillanatunkban is, meg akkor is amikor épp el van ájulva egy csajtól, és még veszekedés közben is


általában próbált nem figyelni más csajokat, de nem bírja ki, hogy ne nézzen oda, ne mosolyogjon, ne beszélgessen egy jóízűt, miközben engem levegőnek néz, sőt volt, amikor direkt kipörgette a kocsit egy csajnak szemezés után, miközben én is a kocsiban ülök....

ezt hiszi nem vágtam mi van

és nem válogat.

ha szép a csaj, vagy ha nyomi, ha fiatal, ha idősebb, neki mindegy. csak nő legyen.

neki így teljes az élet. van akit szeret és mindenki izgatja a fantáziáját.

amúgy egy ismerősöm férje is ilyen - távoli ismerős, nem bnőm, és ő mégis hozzáment 2 éves a gyerekük

legszívesebben beszélnék vele,hogy bírja, de ő engem annyira nem ismer, kétlem hogy őszinte lenne velem a csaj


örülnék ha találnék hasonló helyzetben levő valakit

2011. márc. 3. 08:36
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé gáz helyzetben vagy. Milyen dolog már ez hogy melletted is szemrebbenés nélkül flörtölget másokkal? Nem azt mondom hogy ez egyből megcsalás, de félig annak számít már én úgy gondolom. Ha ennyire csajozhatnékja van, meg ennyire imádja nézni meg bámulni a szép nőket akkor nem hiszem hogy ez a kapcsolat hosszú távú lesz. Előbb vagy utóbb be fog telni nálad a pohár szerintem. Én nem nyelném ezt le amit művel... főleg hogy ez nála állandó jelleggel jelen van, nem csak hébe-hóba.
2011. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

ha mindezek mellett megbízható is a srác

újabban már rémálmaim vannak :(

2011. márc. 4. 02:25
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy megbízható lenne ez a srác.. én az ilyenekben nem bíznék az tuti..
2011. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!