Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai még, vagy egyenlőre még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai még, vagy egyenlőre még várjunk vele?

Figyelt kérdés

már jópár éve együtt vagyunk a barátommal és eljegyzett már fél éve.

Egyre jobban vágyom az esküvőre,szerintetek 3év után nem korai még?

Nem most gondoltam,majd egy év múlva,arra már talán helyre rázódunk anyagilag is...a másik,én azt terveztem,hogy egy tenger parton szeretném ezt az egészet,de a hivatalos nagy esküvőnek templomit szeretnék.

Vagy tartsuk először templomban és utánna mennénk el a tengerre?


2010. szept. 14. 18:02
 1/3 Kamuuu ***** válasza:
Ahogy gondolod ez nem arról szól hogy mikor korai mikor nem hanem hogy ti hogy érzitek, hogy mennyire szeretitek egymást és mik az elképzeléseitek
2010. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a "korai még" és az "egyenlőre várjunk vele" ugyanazt jelenti, egymásnak nem alternatívái! :S

szerintem 3 év után nem korai. pláne, ha esetleg együtt is éltetek és nem 17 évesek vagytok. De ez persze kapcsolatfüggő.

A templomi esküvő az nem hivatalos!!! A polgári (anyakönyvvezetős, önkormányzatis) a hivatalos. A templomi már csak a hab a tortán! olyan, mint a tengerparti esküvő! persze a tengerpartra még mindig szerezhettek anyakönyvvezetőt, csak akkor utána itthon honosítani kell a házassági okmányt.

Templomban egyébként (általában) csak akkor tartanak már esküvőt, ha előtte meg volt az önkormányzati szertartás.

2010. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

értem,köszönöm:)

Nem vagyok sajnos tisztában a dolgokkal még ennyire,de ez most jól jött:)

2010. szept. 14. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!