Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanál a pároddal? Ha.

Szakítanál a pároddal? Ha.

Figyelt kérdés

1.Ha már nem tudod hogy mit érezel iránta.

2.Nem hiányzik,ha pár napot külön vagytok.

3.Nem közeledne hozzád testileg.

4.Te sem kívánnád.

5.Ha sokat veszekednétek.

6.Ha te elakrasz menni más városba munka miatt,ő meg nem menne veled/nem akarna.

7.Ha nem jutna ideje rád.

8.Ha nem menne el veled(testvéredhez),ahova szeretnéd.Pedig meg tehetné.

9.Illetve ha nem tetszene neki ha tesódhoz mész pár napra.


2010. jún. 28. 12:24
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Pozítiv:

1.Megértő

2.Kedves

3.Támogat


Ha valami eszembe jut még írok.Ám lehet hogy félnék szakítani vele(Úgy érzem).


Csak sajnos nekem ez így nem jó,hogy 1*itt,1*ott.Már nem szeretek hozzájuk járni sem.És itt semmi (Jó)munkalehetőség nincs,

2010. jún. 28. 12:41
 12/24 anonim ***** válasza:

1, 4 és 6 azonnali szakítás,

2 az semmi, mert jó néha külön tölteni pár napot

3 is előfordulhat, ha fáradtak vagyunk, de nem tartósan

5 azért nem, mert a veszekedések inkább erősítik a kapcsolatot és elősegítik, hogy fejlődjön(legtöbbször)

7 az sajnos előfordul, ha az ember napi 10 órát dolgozik és csak aludni van ereje

8 az rosszul eshet, de ha nem akar elmenni, akkor én lennék a hülye, hogy kényszerítem

9 pedig lehet rossz és jó, lehet hogy éppen akkor van rád szüksége, amikor el akarsz menni.

2010. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szereti tesómat,és nagyon jóban van vele.
2010. jún. 28. 12:44
 14/24 anonim ***** válasza:
nekem csak a 1,2,4,5 pont valósult meg és szakítottam. jó döntés volt.
2010. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Hat,ha nem tudnam rendbehozni vele a dolgokat,akkor igen.
2010. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
próbáld megbeszélni vele ha nem sikerül akkor szakíts
2010. jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Először elbeszélgetnék vele(de komolyan,kb. 2-3 órát),aztán megkérném,hogy változtasson MINDENEN,és ha két héten belül nem változik tartósan,akkor persze,természetes,hogy elhagynám.
2010. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
nagyon úgy fest, hogy megszokásból vagytok együtt..én emiatt nem szakítanék de nálatok ezek szerint kihűlt a kapcsi
2010. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Sajnos a munka nagyon fontos szempont. Ha máshol találsz megfelelőt, menj oda, a fiútól függetlenül. A távolság segit a döntésben. Ha már nincs igazi kötődés, magától megszűnik a kapcsolat, ha viszont van még tartalék, akkor érdemes volt megtenni ezt a lépést.
2010. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

1. Előfordul, de azért mert 1-2 napig bizonytalan vagyok, nem dobok el egy 1éves kapcsolat. Megpróbálom rendbe hozni, beszélni vele.


2. Hiányzik, csak nem ismered be. Ha külön vagytok pár napot, és felhív vagy ír egy sms-t, mi jut eszedbe? Hogy na, "de jó hogy gondol rád", vagy hogy "jajj már megint zaklat"?


3. Egy idő után már nem a szex a legfontosabb.

4. Dettó.

5. Mindenki veszekszik a párjával. Ha leülnétek beszélgetni, sok veszekedést megspórolnátok.

6. Nem vagytok összenőve.

7. Ha 2 ember dolgozik, akkor előfordul, hogy kevesebb az ideje.

8. Nem vagytok összenőve, mehettek külön is. Ha valahova nincs kedve menni a páromnak, szeretem annyira, hogy nem KÉNYSZERÍTEM rá az akaratomat. És nem hisztizek, ha valamihez nincs kedve.

9. :D

2010. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!