Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanál a pároddal? Ha.

Szakítanál a pároddal? Ha.

Figyelt kérdés

1.Ha már nem tudod hogy mit érezel iránta.

2.Nem hiányzik,ha pár napot külön vagytok.

3.Nem közeledne hozzád testileg.

4.Te sem kívánnád.

5.Ha sokat veszekednétek.

6.Ha te elakrasz menni más városba munka miatt,ő meg nem menne veled/nem akarna.

7.Ha nem jutna ideje rád.

8.Ha nem menne el veled(testvéredhez),ahova szeretnéd.Pedig meg tehetné.

9.Illetve ha nem tetszene neki ha tesódhoz mész pár napra.


2010. jún. 28. 12:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
már a feléért is...az első 5 pont után igen..a többi meg csak a ráadás..
2010. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
miről is beszélünk ?egyértelmű a válasz, szakíts vele.
2010. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Hát szerintem ha már így felmerül benned a gondolat és ennyi mindent fel tudsz hozni negatívumként akkor elég valószínű,hogy ez a legjobb megoldás. Így nem vesztegetnétek úgymond egymás idejét s még lenne rá esély hogy megtaláljátok akit kerestek az életben.

Mióta vagytok együtt?

2010. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha még gondolkozol s nem egyértelmű(mert ha ennyi lenne már rég kidobtad vna szerintem), akkor csak van valami pozitívum is ami a kapcsolat mellett van. Ha nincs akkor kérdés sincs. A válasz egyértelmű IGEN
2010. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Ha tudom, hogy mindent megtettem, hogy megoldjam ezeket a problémákat, akkor talán.

De úgy, hogy csak tudom, hogy igen ez a gáz, de semmit nem tettem érte, hogy jobb legyen akkor nem hiszem. Mert akkor csak menekülés lenne a probléma elől. Amik nagy valószínűséggel a köv kapcsiban újra előjönnének.

2010. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok, de sok pozitívum is van nálunk, ezért nehéz.

Biztos nem fog már hiányozni?? El tudod majd viselni,ha már már párja lesz?...stb?

2010. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%

.Nem hiányzik,ha pár napot külön vagytok.

3.Nem közeledne hozzád testileg.

4.Te sem kívánnád.


ez a 3 pont az ,ami 150%ig bizonyitja hogy halott a kapcsolat. A többit még meg lehet beszélni,oldani,de ezekkel nemigen lehet már mit kezdeni.

2010. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

1: Volt ilyen. Nem azt néztem, hogy tudok e vele élni, mert tudtam, hogy nélküle nem tudok.

2: Nem találkoztunk egy hétig, de én le tudtam magam foglalni, nem volt gáz. Néha eszembe jutott, de tudtam, nemsokára újra találkozunk

3-4: volt ilyen is, egy k...va hajtós időszakban. Megoldódott.

6.Én sem mentem vele. MIért is ? Itthagyni a jól fizető állásomat???? Két évig csináltuk, hogy csak hétvégén találkoztunk ez miatt. Ki lehet bírni.

7. Nem probléma, vizsgaidőszakban államvizsga idején ez szinte természetes.

8.Utálom a férjem testvérét. És nem fogok jópofizni illemből sem.

9. Nem kötelező szeretnie a tesómat. Velem él nem velük. A családot nem választhatja az ember sajnos.

Szóval, ha csak ennyit írsz, ebből marhára nem lehet azt mondani, hogy szakítok.

Ezek szokványos problémák minden párnál, nem hisztizni kell hanem megoldani. Az egész történetet ismerni kéne.

2010. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!