Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is veszekedik a pénz miatt?

Más is veszekedik a pénz miatt?

Figyelt kérdés
Nem nagy veszekedésre gondolok, hanem össze zörrenésekre. Nem érti a férjem, hogy minden olyan drága és egy bevásárlás min 2-3 forintot tesz ki. 4en vagyunk.
2010. jún. 28. 11:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%

Hallod én pl nem h 20ezret de 2-t se tudok félretenni, gondolom más is így van evvel, végülis akik veszekednek a pénzen ott legtöbbször nincs elég... És az emberek nagy része vagy kölcsönből v örökségből rendelkezik saját ingatlannal.

Én gyeden vagyok párom közalkalmazott albérletben vagyunk kisgyerekünk van, örülök ha hó végén kajára még van. És nem dolgoztam eleget? Ő nem dolgozza ki a belét? És mégis ennyire jutunk.

2010. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk szerencsére nincsenek megélhetési problémák, a párom osztja be a pénzünket és én maximálisan megbízom benne.


26/L

2010. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

miota ő is bevásárol,azota szva nincs,hogy mi kerül annyiba a kajában...

meg mivel én nem szolok,hogy ő mennyi pénzt dob ki a kocsija csinosithatására,ő sem szol,hogy én mennyit költök ruhára,hülyeségre...

2010. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Mivel nálunk nincsenek anyagi gondok ezért nem.
2010. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
nem szoktunk veszekedni. mondjuk hál istennek jut mindenre, ami kell. de ettől függetlenül se szólunk bele, hogy ki mire költi a pénzét. én se nyavajgok, ha a páromnak kell valami, ő se problémázik, ha nekem kell valami csajos dolog.
2010. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

én még gyerek vagyok ,de nálunk minden nap megy a vita, ha csak apu nincs itthon ,pedig nem vagyunk valami hű de csórok de ez van

14/l

2010. jún. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nálunk közös kassza van. Alapvetően mindketten spórolósak vagyunk. Hó elején megbeszéljük a szükséges kiadásokat (rezsi+kaja+egyéb szükséges dolgok) A nagyobb kiadásokról pedig mindig közösen döntünk. Így mindig jut mindenre és egyenlő arányban teljesül mindkettőnknek a vágyai.
2010. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!