Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is veszekedik a pénz miatt?

Más is veszekedik a pénz miatt?

Figyelt kérdés
Nem nagy veszekedésre gondolok, hanem össze zörrenésekre. Nem érti a férjem, hogy minden olyan drága és egy bevásárlás min 2-3 forintot tesz ki. 4en vagyunk.
2010. jún. 28. 11:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
47%
csak ezen veszekszünk, pasiknak f.ngja nincs a vásárlásról
2010. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk is én osztom be,a férjem 1 nap alatt elköltené(és nem cigi+piára).
2010. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
Vidd el magaddal az embert néha vásárolni, hogy tudja, mi mennyibe kerül. Valószínűleg legkésőbb a pénztárnál sokkot fog kapni (én is azt szoktam).
2010. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
küldd el vásárolni és meglátja milyen könnyen megy a pénz :)
2010. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%

A pénz a legfőbb vita forrása egy kapcsolatban,csak ugy tudod elérni h belássa milyen drágaság van,ha egy hónapra hagyod,h Ő ossza be a pénzt.

Majd nem fog többet vitázni:)

2010. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

adj a kezébe egy teszkós újságot, meg a bevásárlócetlit, valamint egy számológépet.

a saját szemével tapasztalhatja meg, hogy semmi értelme hőzöngenie.


mi mondjuk pont ezért vagyunk külön kasszán.

én fizetem a rezsit, ő a kaját. nincs balhé. legalábbis nem ezen.

én nem rovom fel neki a vízszámlát, ő meg balhé nélkül vesz nekem joghurtot.

2010. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%

Korábban volt, de most már új módszert vezettünk be: amint megjön a fizu, nagyjából kiszámoljuk, hogy mennyi kell számlákra, kajára, a többit pedig lekötjük a bankszámlán, így ha akarnánk se menne könnyen a költekezés, csak a letét feltörésével. Egyfajta kényszerítő intézkedés.

A különleges kiadásokra pedig van egy készpénzalapunk, hogy azért mégse legyünk pénz nélkül, ha baj lenne(ezalatt nem azt kell érteni, hogy elfogy a sör, hanem ha pl tönkremegy a mosógép).

Nálunk bevált.

2010. jún. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk is néha ez van apum nem érti,hogy tudunk a tescoban hagyni 18-20 ezer forintot kajára milyen sok,na eljött velünk nemrég és rájött,hogy egy finom ebéd mamár nem olcsó és persze az sem,hogy mindig tele legyen a hűtő.
2010. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
73%

Mi lassan 6-an leszunk.Szeptemberben szuletik a 4. babank.Az en ferjem is allandoan csodalkozik hogy milyen hamar elfogy a penz.Sajnos nagyon erezzuk hogy egyre kevesebbet er.Az anyagi teher mindenkepp nyomott hangulatot okoz nalunk,nem veszekszunk csak kicsit elkeseredettek vagyunk.

Raadasul a forint megint gyengult,igy megint tobbet kell fizetni a lakashitelre.

2010. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Én is fel akartam tenni a kérdést!

Mi még nem vagyunk házasok,és szülőknél lakunk.De közös kasszán vagyunk.De nálunk is ez van,csak ő nem kajára hanem hülyeségekre költ pl.:cd.k-re,hiába van neki megírva egy film mindet átírja és a cd re nyomtat.,puska,supermenes hülyeségek ilyeneket vesz.Én nem vehetek aranygyűrűt,mert minek az.Most gyűjtöttem össze 18.000et és úgy gondoltam elmehetnénk belőle valahova,erre most oda kellett neki adnom patronokra.De ha szólok neki hogy ne essen már túlzásokba akkor,még neki nem tetszik.De hogy 5000ft kiadjon egy vonatjegyre(elmenni tesómékhoz)már nincs pénz.Valamelyik nap is oda kellett adnom a dugupénzünket(azt is gyűjtöttem),persze cigire ment el.

2010. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!