Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is veszekedik a pénz miatt?

Más is veszekedik a pénz miatt?

Figyelt kérdés
Nem nagy veszekedésre gondolok, hanem össze zörrenésekre. Nem érti a férjem, hogy minden olyan drága és egy bevásárlás min 2-3 forintot tesz ki. 4en vagyunk.
2010. jún. 28. 11:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
37%
Mi 3-an vagyunk, de külön kasszán. Nálunk a pénzen még sohasem volt vita. Ha kellett vagy kell valami, akkor azt az veszi meg aki ott van. Párom nem problémázik, ha 40 ezer a bevásárlás, így én sem problémázom, ha ő a 20. farmernadrágot veszi meg magának. Kislányunk pedig minden szükségeset megkap, vagy tőlem vagy a páromtól.
2010. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
63%
utolsó, ne haragudj, de téged azért nehezemre esik sajnálni. Bocs, nem bántásból. De hogy lehet annyi eszed, hogy a saját megspórolt pénzedet cigire és patronokra adod oda neki? Ez irtó gáz, állj már a sarkadra b...ki.
2010. jún. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
55%
12:11-nek szántam.CSak közbeírtak.
2010. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%
12:11es vagyok.Közös kasszán vagyunk,az én fizum a kártyámon marad,ám igazad van.Most már nem fogom odaadni neki,mert nem igaz,hogy nem tudja beosztani a pénzt,amikor kajára nem költ.Lehet köcsög leszek most,de ki fogom számolni ki mennyit költ,és hova költi.Kíváncsi vagyok neki és nekem mennyi jut.
2010. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
55%

12:22nek szólt

utolsó vagyok

2010. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
55%
Nah látod tudsz te a sarkadra állni:)) Majd szurkolok:)
2010. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ok:)Majd megírom mire jutottam:)
2010. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
55%

Mi csak ketten vagyunk, és így is nehéz. Fél évig munkanélküli volt, eléggé lemínuszolódtunk. Most elkezdett dolgozni, mondtam, hogy most figyeljen és spóroljon, mert 100000 ft-tal tartozunk apukájának, először is fizessük vissza. Ma pl. direkt azért jöttem egy órával később munkába, hogy hazaérjen a vásárlásból és tudjunk mindketten otthon enni. Erre ő útközben bement a kínaiba és vett két teljes adag ételt ebédre. Nem drága a kínai, de nekünk most igen. Én 200 ft-ból megetetem otthon, ott meg legalább 1200-at otthagyott ugyanarra. Nem érti, hogy ebből a sok kicsiből lesz a sok.

Beosztani nem hagyja a pénzét, mert "azt ő kereste", erőszakkal mégsem vehetem el tőle.

Aztán mikor szóvá teszem, hogy nem kellene ész nélkül költekezni (ő a gépéhez vesz folyton kacatokat), akkor meg kiabál. Nem tudom, mi lesz így, felőröl...

2010. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
55%
12:55, ismerős a helyzet, a tipikus "Én kerestem, én költöm el" helyzet. Az ismerősök alig látszanak ki a hitelekből(albérletben, hiteles kocsival, A-hitelekkel, 0 tartalékkal), de a költekezés megy. Szegény lány hiába próbál félretenni egy keveset, mivel közös kasszán vannak, egyszer csak eltűnik a pénz, és a férfi büszkén villog az új telefonnal. Szinte képtelenség, hogy egy ilyen ember felnőjön és megváltozzon.
2010. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
55%

node lányok!


szépen félre kell tenni a fizuból minden hónapban egy 20ast, és nem hagyni, h lehúzzon a párunk!

ha elmentek boltba kaját venni a kasszánál csak szépen mosolyogni és mondani, h akkor most ugye te fizetsz drágám? pláne, ha hülyeségekre van pénze, kajára meg nincs.

2010. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!