Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Próbálkozzam még...

Mit tegyek? Próbálkozzam még vagy hagyjam el? Én várok el túl sokat? Már kezdek nagyon kiábrándulni. Ő állítja szeret, de akkor miért nem változik?

Figyelt kérdés
4éve vagyok a párommal,az elején nagyon nagyon szerelmes voltam belé,észre sem vettem milyen valójában. Bár így utólag már akkor sem olyan volt mint amit én elképzeltem magamnak,de a rózsaszín ködtől nem láttam. Nem tudom már mi fogott meg benne,de mostanában kezdek rájönni milyen unalmas és egyhangú vele az életem. 33évesen annyira önállótlan mindent a szájába kell rágni,nagyon nehezen szánja rá magát olyan dolgokra amihez nem füllik a foga. Szeretne mindent és minden felelősséget rám hárítani. Mindég a munkájával takaródzik. Ezen felül nagyon lusta,nem szeret kimozdulni sehová,mindég nekem kell szervezni valamit mert ő ere sem képes. Mozira étteremre sajnálja a pénzt,majd otthon főzünk és majd letölti a netről a filmet. Semmilyen férfi munkához nem ért igazán,nem tud semmit megszerelni. Na jó azért festeni tud,meg főzni. Nem járunk sehová,neki fel sem tűnik hogy ez nekem milyen rossz pedig már mondtam neki rengeteget. Akkor elgondolkozik rajta,ígér de másnapra már el is van felejtve. Nem szeret kedveskedni,és néha igazán meg tud bántani a közömbösségével és a fellengzős stílusával. Annyira kiábrándult vagyok,a szexet sem kívánom már vele. Valahogy az sem volt soha az erőssége,az előjátékot mindég szerette kihagyni. Te jó ég!!! Igazán én sem értem miért vagyok még vele,de elhagyni még sem tudom! Miért van ez?!
2010. jún. 27. 22:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

FÉRFIAK...jellemző :)

4 év alatt ha nem változott akkor már nem is fog,ha fontos neked akkor fogadd el olyannak amilyen(sajna némelyikkel ugy kell bánni mintha az anyja lennél),ha boldogtalan vagy akkor hagyd el.

Lehet nehéz lesz a szakítás,de kaphatsz jobbat.

2010. jún. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ahogy átgondolod azt,amit nem szeretsz benne,úgy kiábrándulsz belőle,viszont félsz az újtól.Próbáltad már úgy megbeszélni vele a dolgokat,hogy csak leülsz a fotelre vagy a székre,és leül szembe veled,és elmondassz neki mindent,és ő is reagál rá valami értelmeset?Ha nem volt még ilyen,akkor csináljatok egypár ilyen szexmentes,nyugodt estét,már ha ezt ő szívesen fogadja,és nem passzív kommunikációt folytat veled.Kérd meg,hogy változzon meg,cserébe te sem követelsz tőle annyit!

Ha nem reagál két héten keresztül semmi értelmeset,és nem változik semmit,akkor hagyd el!Minek akarsz te vele lenni?Hogy örökre megund az életed?:S

Mert így nem lesz túl izgi a következő 50 éved..:S vagy több..

2010. jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

Nem írod, hány éves vagy....

Miért van? Gondolom azért, mert te is 30 felé jársz, és "ennyi idősen" egy új kapcsolattól, hogy találsz-e valakit, aki jobb lesz a mostaninál.


Szerintem, ha már idáig eljutottál, hogy megfogalmazódott benned, sőt ki is mondod, hogy nem találsz semmit, amiért még együtt vagy vele, akkor lépj! Inkább most, mint újabb elvesztegetett 4 vagy még több év után, illetve, ha esetleg gyereketek is lesz.

Esetleg, ha nem tudod még rászánni magad a szakításra, adj neki egy utolsó esélyt. Mondd el, hogy mi bajod vele, és, hogy változtasson. Még utána is dönthetsz, de szerintem nem tud hosszú távon megváltozni.

Drukkolok, hogy legyen bátorságod lépni.

2010. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál az nagyon ismerős. Mintha az én exemet írtad volna körül. Ha jót akarsz magadnak, akkor mielőbb elszakadsz tőle, hiszen ha 4 év után ilyen, ráadásul képtelen a változásra még a te kedvedért sem, akkor abból hosszabb távon semmi jó nem fog kisülni sajnos. Tudom nagyon könnyű valakinek azt mondani, hogy szakítson a párjával, pláne így ismeretlenül, de amiket leírtál az alapján azt mondom, hogy megkockáztatni az egyedüllétet bizonytalan ideig még mindig jobb, mintha leragadnál egy ilyen férfi mellett.

Remélem jól fogsz dönteni.

sok szerencsét!

22L

2010. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
ismerős a helyzet,csak annyi változtatással, h én 2 év után raktam ki olcsójános szűrét és hidd el, nem bántam meg!sőőt!
2010. jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

nekem faterom ilyen sajnos:(

bár ők már 25 éve házasok anyával, és ez olyan 5 éve jött ki rajta nagyon ez a dolog amióta nincsen munkája

Igazából anya csinál mindenféle házimunkát, füvet én meg tesóm nyírunk. Jó igaz ő metszi a fákat, szereli a biciklit meg van még pár dolog, de igazából lenne sokkal több dolog a kertbe amit lehetne csinálni, szépíteni, ilyenek, de neki az ilyen mindig is nagy gondot okozott (túl sok idő, "rá kell arra készülni") Na igen ez az amivel még engem is az őrületbe kerget. Akármit meg jkell csinálni a ház körül, arra neki mindig fél nap mire "rákészül". Előpakolja a kis szerszámait, amit sokszor alig talál, közbe 5percenként rágyújt egy cigire és leül meghallgatni a rádióba a híreket, kávézik...aztén megint hozzáfog csinálni..10 perc múlva ismét rádió-cigi-kávé. Neki egy csaptelep lecserélése is egész napos munka, amit nagybátyám eljött és 5 perc alatt megcsinált...:(

2010. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

23.14-nek igaza van.

Bár én férfi vagyok de ha nő lennék nem viselnék el magam mellett egy ilyen pasit.Minél hamarabb szabadulj meg tőle,találsz ennél jobb,lelkesebb párt is magadnak.

2010. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

bár ma még énse sok értelmeset csináltam:D pedig tanulni kéne, szal jobb ha énis összeszedem magam egy kicsit:P


(utolsó voltam és 19F)

2010. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igazából abból áll az életünk hogy hétköznap meló,este tv net alvás. Hétvégén sokáig alvás kb 10-12ig,mert ő mindég borzasztó fáradt és 2nap kell neki hogy kipihenje magát. Pedig nem betont hord. Délután főzés takarítás,elmegyünk bevásárolni tv net,alvás ennyi. Néha szex,de ha rajtam múlik nincs. Aztán el is telt a hét,és kezdjük újra.
2010. jún. 27. 23:33
 10/25 A kérdező kommentje:
Még attól bírok megörülni hogy úgy viselkedik itthon mint egy idegen,aki először jár a lakásban. Három éve együtt élünk,együtt rendeztük be de ő mindég megkérdezi hogy mi hol van. Négyzetcentiméterre pontosan meg kell neki mondani a dolgok helyét.
2010. jún. 27. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!