Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek kiábrándulni a férjemből?

Kezdek kiábrándulni a férjemből?

Figyelt kérdés

Van köztetek aki hasonlóan érez?Hogyan,mivel kezdődött?

Figyelmeztettétek?


2009. júl. 7. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Előbb-utóbb valamennyire mindenki kiábrándul a feleségéből/férjéből, erre nincs ellenszer. Az más kérdés, hogy ezt hogyan tudjátok majd feldolgozni.
2009. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked miért kezdödött? hát ha az adott mérgem megváltozik minden jóra fordul én akkor újbol tudom szeretni, csak Ő is szeretgessen.
2009. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem írod le az okot,hogy mi miatt ábrándulsz ki?

Én akkor ábrándultam ki belőle,amikor megszültem a 3-ik gyönyörű babámat,pár hetes volt neki meg nője volt...pf..

Állítása szerint nem csalt meg,de ezt vagy elhiszem vagy nem.Ha a bizalmadat játszotta el ahogy az enyém,akkor az nehéz ügy.Nálam legalábbis az.Igaz,hogy együtt maradtunk,szeretem is,Ő is engem(legalábbis azt állítja azóta is)de azt hiszem én többet 100%-ig úgy ahogy előtte nem tudnék bízni benne.

2009. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is tudom hol kezdődött...talán ott,hogy szültem magamnak egy gyereket.(és egyből lett egy pici meg egy igénytelen nagy-a férjem)
2009. júl. 7. 14:54
 5/8 A kérdező kommentje:

Én sem tenném le a nagy esküt,hogy nincs.

Nem is ez számít,mert akkor vannak haverok,akik mindennél fontosabbak.Itt semmi nem lenne elintézve,amihez mozdulni kellene ha mi a picivel nem indulnánk neki.Az élete arról szól,hogy fáradt,és éhen hal.

2009. júl. 7. 15:02
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor figyelmeztettem a férjem, hogy nem lesz jó vége annak, ha mindig az "én" kerül előtérbe, a "mi" helyett. Mindig mindent úgy intézett, ahogy neki jó, azt csinált ami neki jó, stb. Annyira eldurvult a helyzet, hogy borzalmasan kiábrándultam belőle. Már nem szólóok neki, mert nem érdekel. Én a válást tervezgetem, ő meg a hétvégi programját.
2009. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha szültél magadnak egy gyereket,amikor nem volt rendben a házasságod,akkor most tegyél valamit a rendbetétele érdekében.Tessék megbeszélni,hogy melyikteknek mi a problémája és megoldást találni.Nem te vagy most már fontos,hanem a gyerek ! Neki rendes családban kellene felnőnie!
2009. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Nem pontoztalak ugyan le de igazából egy picit sem vittél közelebb a probléma megoldásához.
2009. júl. 8. 08:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!