Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam hülyén?

Figyelt kérdés

A párom koreai és még nem láttam senkijét csak a szüleit vagy kétszer. Most azt szeretné, hogy menjek el vele Koreába és kb 1 hónapig lennénk ott. Hülyén érezném magam közöttük mert egyedül csak én lennék magyar, a többi rokona mind koreai. Neki erről nem beszéltem de nem is akarok belőle problémát csinálni. Mit tegyek?

24/N, L kinek hogy tetszik :D


2010. jún. 27. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%

mindenkinek ázsiai férje van?

mind1 nem fog hiányozni ne is jöjjön vissza

2010. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, a párod is szinte egyedüli koreaiként van itt...
2010. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyen családi találkozó kellemetlen de ha jó fejek hamar feloldodsz és mível elöször jársz ott minden nap elmehetek megnézni valami nevezetességet szóval lesz program ami és lesz miről dumálni is.
2010. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod koreai, tudhattad, hogy a családja is az. Gondolom kisebb összegből megússza mindenki, ha ti ketten mentek, mintha onnan jönne az egész család, és akkor neked kellene gondoskodni, szállást biztosítani. Biztos kíváncsiak rád, és szerintem agyon fognak kényeztetni. Ahogy számunkra egzotikusak a távol keletiek, úgy számukra mi vagyunk azok. No para! Biztos, hogy nagyon jól fogod érezni magad, és utólag belátod, kár lett volna kihagyni.
2010. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
16:14 végülis igazad van. Hát amúgy nem akarom kihagyni :) csak először fura lesz. Én nem is nagyon beszélem a nyelvet. Ő tanít egy kicsit :D
2010. jún. 27. 16:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen koreai? Észak vagy dél? Mert úgy tudom hogy az északiak nem valami barátságosak. De a déliek nagyon kedvesek (tapasztalat). Ne félj tőlük :)
2010. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

"Gondolj bele, a párod is szinte egyedüli koreaiként van itt..."


Szerintem ő ide akart jönni! Saját döntése volt. Mellesleg elég sok sárga él Mo-on.

2010. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

16:14 vagyok:


Igen, gondolom a srác ide akart jönni, de a kérdezőnek sem muszáj kimenni, csak egy lehetőség, és csak 1 hónap. Ha szeretik egymást, akkor egy család lesznek, nincs mitől félni.

2010. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
biztos kedvesek lesznek ne aggódj,bár ez természetes, h kicsit parázol:-D
2010. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nem kell hülyén érezned magad, tudják, hogy magyar a "menyasszonynak való"! :D

Jó lesz az, biztos aranyosak lesznek! Szerintem nem lesz ott semmi gond. Ha benyitsz az ajtón, onnantól kezdve el is felejted, hogy eddig paráztál:)

2010. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!