Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan oldotta meg az...

Ki hogyan oldotta meg az összeköltözést? Leírnátok a tapasztalatokat? : )

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, 1 éven belül összeköltözünk a párommal. Én már most is mennék, de még nincs munkánk, állandó jövedelmünk. 1 év múlva én már tudnék munkahelyet keresni (meglenne a végzettségem hozzá), ő pedig még suli mellett dolgozna.

Albérletbe mennénk, mivel kölcsönt nem akarunk lakásra felvenni, építkezni szeretnénk. :) Akkor majd elgondolkozunk rajta.

Arra lennék kíváncsi, hogy ti hogy oldottátok meg? Hány évesek voltatok? És kb. mennyit költöttetek 1 hónapban a lakásra? Internet, kábel tv, egyéb költségek mellett maradt még a rezsire?

Tudom, hogy még van 1 év, de szeretnék előrelátó lenni.. :)


2010. jún. 27. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy eve koltoztunk ossze baratnommel, en meg egyetemezek o mar befejezte es dolgozik, en meg sulizok es dolgozok. Egy harom szobas lakasban lakunk a nagy szobaban ketten es a ket kisebb szobaban meg lakik 1-1 emberke. Szerintem igy jobban megeri, mint 2-en koltozni kisebb lakasba a kovetkezok miatt: valamivel kisebbek a koltsegek es meg van egy kis tarsasag is nem csak 2-en( ha fiatalok vagytok arra van meg ido kesobb is). Koltsegek pedig igy fejenkent nyari honapban 18-22 e forint, telen 20-25 e forint korul ( alberlet + a rezsi csak).
2010. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mivel én lapból albérletezek több éve,igy mikor előző albérletemet felmondták (eladták),és ujat kerestem,valahogy evidens volt,hogy akkor együtt,olyat ami kettőnknek tökéletes.Nem volt kimondva hogy akkor összeköltözünk,én kerestem albérletet,együtt választottuk ki,beköltöztem,albérlőtársakat nem kerestem magam mellé,párom meg eleinte 4-5 napot volt nálam,utána meg minden éjjel...aztán ittmaradt egy váltás ruha,illatszerek,egyebek...csak akkor fogtam fel,hogy tulajdonképp hozzámköltözött,mikor hozta a gépét is:D

eleinte én fizettem albidijat,rezsit,ő meg bevásárlásba segitett be,most meg mikor ki mit fizet,össze kellene házasodni lassan,meg közös számlát nyitni,csak tul jol elvagyunk még:D

23/N (25/F, 4 éve együtt)

2010. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!