Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Konkrét tapasztalatokat...

Konkrét tapasztalatokat szeretnék budapesti, vagy környéki idősek otthonáról, árakkal?

Figyelt kérdés

Konkrét tapasztalatokat szeretnék budapesti, vagy környéki idősek otthonáról, árakkal?


Apukám 74 éves,egyedül él,és sajnos kezdődő alzheimere van,egyre feledékenyebb,legutóbb az ékszereit adta oda egy becsöngető vadidegennek,aki azt mondta,felújítást végez,és én küldtem.nekem pici gyerekem van,úton a kistesó,és bár hetente 2szer megyek,takarítok,főzök,mosok neki,bekészítem a gyógyszereit,ez már úgy érzem kevés,félek nyitva felejti a gázt,vgy más,magára és a környezetére veszélyes dolgot csinál,ezért felmerült az idősekotthona,mint megoldás.valami normálisat keresek,ahol biztonságban tudhatom,és nrmális a környezet.az sem baj,ha beugrós,csak nem legyen 4-5 milliónál drágább.konrét otthonok,és árak érdekelnek,ha lehet,személyes tapasztalatból.köszi


2011. aug. 7. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:

nem en leszek a leghasznosabb valaszolo, es remelem valaki tud majd valaki okosabbat mondani, de nekunk kerek perec megmondtak, hogy ha nem fizetunk ki x osszeget akkor nem tudjuk berakni a "mamat" mert nagyon hosszu a varolista.

sokaig jartuk korbe a temat, es akkor sikerult egy alapitvanyi helyre berakni, ahol a nyugdija nagy reszet elvettek, es volt par ezer forintja zsebpenznek, es ezert cseerebe mostak, foztek, takaritottak ra, sajat szobaja volt tv-vel, es hogyha nem lett volna olyan allapotban mint volt, akkor internet is lehetettt volna. voltak rendszeresen foglalkozasok, ja es meg is furdettek minden nap, ami nem volt egy egyszeru dolog.

nagyon elegedett volt mindenki, soha nem is gondoltam volna, hogy ennyire jo egy ilyen hely

2011. aug. 8. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!