Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy a gyerekeim (9 és 12 évesek) messze kerültek tőlem. Pont abban a faluban élnek jelenleg, ahol a szüleim. A szüleimnél szoktam megoldani a láthatást, mert ott szoktam aludni a nagy távolság miatt. A probléma az, hogy van új családom, ahol van egy pici baba. Az új családomat nem vihetem a szüleimhez, így viszont mindig távol vagyok tőlük, ha megyek a gyerekekhez. A szüleimnek nincs okuk így csinálni, de egyszerűen hiába beszèltem velük. Ezen megy mindig a vita a feleségemmel, hogy ott vagyok távol, ráadásul az exszel is összefutok akaratlanul is. Mit tegyek, hogy mindenkinek jó legyen?
2018. nov. 30. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Már volt egyszer kaptál kb 30 választ,megint itt.. Nem lesz jo sehogy,mert a felek utálják egymást,ex téged te exet szülők a uj családodat párodat, a babádat látni se akarják. Mondjuk olyan szülő aki nem kiváncsi a gyerekemre mert nem az általa választott nő szüli, és nem óhajtják látni se hát forduljanak is fel egyedül,ez az én véleményem.. :(
2018. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Meg lehet érteni a feleségedet. Biztos nem tolerálnám a helyében, hogy ő meg a közös gyereketek semmit sem érnek a szüleid szemében, ráadásul mindenkinek becsicskulsz.
2018. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Az nem opció hogy a gyerekeket vidd magatokhoz a hétvégére?
2018. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha ők jönnének, azt nem győzném anyagilag. Elmenni értük és vissza az hosszú út.
2018. nov. 30. 21:46
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Mekkora az az út?
2018. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha ők jönnének, azt nem győzném anyagilag... De kelett ide még egy baba akit etetni kell ha benzinre meg két gyerek kajájára nem futja két heti láthatáson.. Istenem h miért nem fogamzásgátlóra költ a magyar..
2018. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát én 12 évesen simán elmentem apámhoz egyedül vonattal meg busszal 100 km-t. Nem tudom, ti milyen messze laktok, de ez így nem fog működni. Akkor vidd el ritkábban, de hosszabb időre magatokhoz a gyerekeidet, szünetekben persze.
2018. dec. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
150 km a távolság és nem én voltam a távolra költöző fél. Nem kéthetente megyek a gyerekekhez, hanem minden hétvégén és szünetekben. Nem azt írtam, hogy pénztelenségbe vállaltam a babát, de ez az utazás havonta nem kevés kiadás. Ehhez jön még a gyerektartás és üres kézzel sem mehetek hozzájuk. Az ex sem érti meg, hogy eddig közel voltunk mindketten a gyerekekhez, most meg hirtelen elvitte őket és ez a láthatás szempontjából rossz.
2018. dec. 1. 16:51
 9/10 A kérdező kommentje:
Amikor a babát vállaltuk, akkor a gyerekeket én neveltem a feleségemmel. Az ex hirtelen döntése volt, hogy viszi őket.
2018. dec. 1. 16:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Rosszak a kapcsolatok itt ez a fő gond semmi más.. A nejed meg ott fog hagyni és újabb babára fizethetsz majd.. Én egy adnék szerultimátumot h vagy emberszámba vesznek a gyerekemmel, a férjem ki áll értünk v mehet Isten hírével inkább nevelem egyedül igy is ott vagyok h nem is létezünk,és késöbb esetleg lesz nevelőapja aki nem tagadja le még otthon is.. Ez lesz a vége ha nem állsz ki a családodért.. Mert most ők a családod nem exed meg a szüleid...
2018. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!