Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valakinek ázsiai férje/bar...

Van valakinek ázsiai férje/barátja?

Figyelt kérdés
Titeket nem szoktak nézni az utcán amikor együtt vagytok? Nekem koreai barátom van és szinte mindenki néz minket. Valaki még be is szól neki. Van olyan aki hasonló helyzetben van?
2010. jún. 26. 17:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
57%
...csak ne hunyorognának állandóan :P :P :P
2010. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
76%
Hm én csak szeretnék egy szebbet kifogni. XD De barátkozás szintjéig sem jutok el, mivel ha ázsiai származású emberrel találkozom, hirtelen elszégyellem magam. Nem tudom...
2010. jún. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
91%
Az en ferjem kinai es Irorszagban elunk, itt nem szokas bamulni. Bar akik nem tartozkodnak regota az orszagban neha megbamulnak minket, de a beszolas szerencsere nem fordult elo. Miert neznek titeket es miert szolnak be? Lehet tul feltunoen mutatjatok, hogy ti osszetartoztok, de, ha Magyarorszagon eltek nem csodalom, mert mi magyarok eleg irigy nep vagyunk. Annyit tudok tanacsolni, hogy egyik fuleden be masikon ki, a bamulashoz meg hozza lehet szokni, forditsd el a fejed. :)
2010. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Huhh. Én örülnék inkább, ha lenne egy ázsiai ismerősöm (még jobban, ha barátom. Pláne, ha tanítani is tudna koreaiul. Istenem, mit meg nem tennék érte~ Amúgy meg, régen volt egy ismerősöm -úgy futólag-, aki Dél-koreai volt, és iszonyú jó fej. Test felépítésileg, kicsit Lee Min Ho féle volt, de segített a kémia leckében, és meghívott egy kávéra. Csak cserediák volt itt sajna.
2012. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!