Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valakinek ázsiai férje/bar...

Van valakinek ázsiai férje/barátja?

Figyelt kérdés
Titeket nem szoktak nézni az utcán amikor együtt vagytok? Nekem koreai barátom van és szinte mindenki néz minket. Valaki még be is szól neki. Van olyan aki hasonló helyzetben van?
2010. jún. 26. 17:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%
hát én koreai vagyok. lány. a városomban már megszoktak, de ha valahova megyek, az embereknek szinte kiesik a szemük..
2010. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
hm hát az ázsiaiaknak pl
2010. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%

Mert így mutatják, hogy nekik nem egy rés van :P

Hehe, ez magas labda volt.

De nyilván mindenhol így van ez, ha én elmennék Koreába, ott meg engem néznének ki. Rosszabb helyeken meg is verhetnek.

2010. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

1. Szépek vagytok együtt

2. Furák vagytok

3. Jól nézel ki

4. A pasi néz ki jól

5. Valamelyikőtök csúnya


Választhatsz :D

2010. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Nekem japán férjem van.Elég gyakran szoktak nézni minket, ami eleinte nagyon idegesítő volt de aztán hozzászoktunk.
2010. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
Én,ha megnézek egy ázsiait,akkor csak is azért,mert tetszenek:)Am engem mindig kevernek a kínaiakkal,japánokkal, szal néha rá kérdeznek, honnan vagyok?:D
2010. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

17:31 honnan vagy?:D


Am általában én is azért szoktam nézni őket. Például ha bemegy egy kínai boltba akkor nem bírom megállni, hogy ne nézzem őket mindig amikor elmegyek mellettük. Egyszer a legjobb barátnőmmel bementünk az egyik kínai boltba és úgy csináltunk mintha ruhákat néznék közbe meg a cuki kínai pasit néztük ×D

2010. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ázsiaiakat én se szoktam megnézni amúgy. Inkább az ungabungákat. Meg egyszer láttam ortodox zsidót keménykalapban, pajeszban mászkálni, na azt.
2010. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
10%

én csak annyiban voltam hasonló helyzetben, hogy egy ázsiai fiú szeretett volna járni velem, de ez volt az egyik ok, amiért visszautasítottam.

egyrészt én sem akartam volna egy ázsiai arcot nézegetni, másrészt meg szégyelltem volna a többi ember előtt, hogy nekem "csak ilyen" jutott.

2010. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Második 17:35 ezt hogy érted, hogy "csak ilyen jutott"?


Amúgy jól néz ki :D és szerintem az ázsiaiak aranyosak. :)

2010. jún. 26. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!