Ti hogy dontenetek?

Figyelt kérdés
Szóval.. 3eves korom óta mamammal élek Budapesten. Anyám batyammal kikolzouott kulfoldrr, apám börtönben volt(nem erőszakos dolog). Apám 5eves koromban jött ki a börtönből de rossz volt a viszonyunk. Mamám vegulis ellenük nevelt. Aztán mamám meghalt amikor 9eves voltam. Ekkor lekerultem az ukrán határhoz vidékre, és már 5 éve itt élek. Most fogom elvegezni az általánost, jó tanuló vagyok, vannak céljaim vannak az életben és igyekszem őket elerni. Már nagyon beleszoktam a falusi életbe. A lovaskocsin lévő friss szalma illata, hogy ismer mindenk mindenkit, meg stb.. Apámmal elég joba vagyok szünetekben felmegyek hozzá vonattal és ott vagyok, és van vegulis egy képem a Budapesti életről.. Nem tudom eldonteni hogy most a.9.et a legközelebbi nagyvárosban nyiregyhazan kezdjem -e, vagy Budapesten. Mindkettőnek megvannak a hátrányai is meg az előnyei is.. Budapesten több lehetőség, sportban, szórakozás an, tanulásban, több lenne a szabadidőm, jövőm szempontjából jobb kapcsolatok.. Nyiregyen meg a kolis élet.. És egyáltalán nemtudok dönteni, hogy melyik lenne a jobb. Minden nap máshoz van kedvem és hetente változtatom a döntésemet, most is jó lenne Pesten mondjuk elmenni az arénában spanokkal black fridayozni, de igazábol koliba is indulnék vissza(vasárnap 3kor írom).. Remélem értitek mit szeretnék mondani ezzel. Tudom hogy nekem kell döntenem, de érdekel, hogy. Mások. Hogy dontenenek a helyembe.
2018. nov. 25. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Én Nyíregyházát választanám most. Bőven ráérsz érettségi után Pestre jönni, ha akarsz.
2018. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nyíregyháza. Pest közel sem olyan jó, mint amilyennek tűnik.
2018. nov. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
most ha jól értem, aközött kell választanod, hogy Nyíregyházára mész, egy büdös kollégiumba, barmokkal körülvéve, vagy Pestre, apádhoz, vele lakni? hát nyilván Pest. ha rosszul értettem és ott is kollégiumban kéne laknod akkor tökmindegy. akkor válaszd azt a várost amelyik jobban tetszik. és amint teheted menekülj külföldre anyádékhoz.
2018. nov. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából ha a családi részt nézzük teljesen mindegy, igyis úgyis nagyrészt magamra vagyok utalva.. Hanem, hogy kolis vidéki városi élet, vagy Budapest nagyvárosi élet. Vannak Pesten is ismerőseim, akik ott élnek, illetve nyiregyen is akik kolisok, és azt vettem! Le, hogy mindkettőben van rengeteg jó, és sok rossz, és igazából azt az embert keresem akinek van mindkettőben tapasztalata.. :D
2018. nov. 25. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hétig élj úgy, hogy eldöntötted, hogy pl. Pest, aztán egy hétig meg úgy, hogy Nyiregyháza. Közben figyeld, hogy hogy érzed magad, aztán dönts. :) Egyébként én tuti nem mennék koliba, de ez én vagyok..:)
2018. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de most ki nevel? azok az emberek nem fognak hiányozni? a mostani barátaid, stb?
2018. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ááá, nehogy azt hidd, hogy Pest akkora nagy szám. Fel-felugrani oké, de zsúfolt, büdös, koszos, régen oda vágytam, most már semmi pénzért fel nem mennék.
2018. nov. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!