Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Surgos. De telleg. Pls ....

Surgos. De telleg. Pls . Hogyan dontenetek?

Figyelt kérdés
5 perce vesztem osze anyammal...mert elvalt es van uj pasija es en neha itt vagyok neha apammal...csunyan de nagyon csunyan oszevesztem vele h azt mondta h majd csinal amsik gyereket....meg stb reszletekbe nincs idom belemmni...de en enm szeretek itt lenni de anyam de mindeg ordibal meg veszekszik velem es en amr nem birroom...h dontsek ma itt alsozk de utana nem...en mar nem birok vele....ismertek olyat aki 17 evsen vesztette el igy az anyjat?..bocs h enm hasznaltam ekezetet...
2010. jún. 20. 21:26
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ha gyorsan ki akarsz békülni anyuddal akk aludj nála de ha nem holnap mindenképpen!!
2010. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a helyedben megnyugodnék. Aludj egyet a balhéra, holnapra kevésbé tűnik súlyosnak a helyzet. Reggel kipihent fejjel gondold át, hogy te miben hibáztál, és anyukád miben hibás a kapcsolatotok megromlásában. Tegyél érte, hogy ne távolodjatok el egymástól, legyél te az első aki lép, és kibillen a haragosságból. Anyukád gondolom nehéz időszakon van túl (ha túl van), segíts neki visszatalálni önmagához! Mutasd neki hogy szereted!!!

2010. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor is össze tudsz veszni vele, ha normál együttélős család lennétek, szerintem is aludj egyet rá és holnap lehet másképpen látod. Persze ha egyáltalán nem szeretsz ott lenni menj kevesebbet, vagy ne aludj ott máskor, hátha megkérdezi normálisan mi bajod.
2010. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem békülnék ki anyuddal, ha iyleneket mond hogy másik gyereket csinál. egy szőlö midnig is szereti a gyerekét max haragszik rá de iylet sosem mond még csak indulatból sem. Ma éjjel már átmennék apámhoz.
2010. jún. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*szülő -bocsi előző voltam
2010. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!