Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 12/L baratnomnek kellene...

12/L baratnomnek kellene konyv surgos! Ajanlas? Tobb lennt

Figyelt kérdés
Igaz 12 eves de nagyon erett a korahoz kepest. Pl. mar olvassa a vorospottyos konyveket meg ilyenek. Surgos lenne, mindjart itt a happy bööörzdéjj es nincs semmi otletem!! Csak ERTELMES valaszokat, ha szabad kernem.
2011. szept. 25. 16:29
 1/2 anonim válasza:

ha korához képest érett akkor az Első benyomások Jane Austen-től, ismertebb nevén Büszkeség és balítélet. Főleg ha még nem látta a filmet. Ja és ne a Vörös pöttyös kiadó változatát, hanem az Ulpiusét ajánlom, nekem sokkal jobban esik egy Ulpius könyvet forgatni mint egy vörös pöttyöset.

Ezen kívül Szent johanna gimi

csitt, csitt

13 okom volt

Hívj be!

ennyi jut most eszembe, a hívj be kicsit felnőttes neki, ez horrorkönyv igazából, döntsd el hogy hogy gondolod.

2011. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hadd mondjam el!

figyelj rám!


nagyjából hasonlóról szólnak, de nekem nagyon tetszettek.

2011. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!