Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek ha errol kellene...

Mit tennetek ha errol kellene dontenetek?

Figyelt kérdés
Ha a paroddal egyutt eltek o kulfoldi. Megbeszeltetek hogy karacsonykor hazautaztok a csaladhoz. De van egy gyereketek akit nem ti neveltek es az anyja keresztul akarja huzni a tervet.Elrendezi elore hogy a gyerek ket hetet nalatok legyen. Mit tennetek utaznatok a parotokkal vagy a gyerekkel maradnatok?
2014. dec. 2. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
A gyerek nem mehet veletek?
2014. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Kicsit furcsa az anyukától, pont a karácsonyt nem akarja a gyerekével tölteni?

A családhoz nem vihetitek magatokkal?

2014. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Gyerekeket nem kehet vinni? Ha jól értem, nagyszülőkhöz mennétek.
2014. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
"az anyja keresztul akarja huzni a tervet" 1-es, olvasni? Esetleg!
2014. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
A gyereket visszavinném az anyjához, és szépen elutaznék, ahogy a tervezet volt. Egy manipulátor addig tud kavarni, míg hagyják. Ha nem hagyják egy idő után rá fog jönni, hogy csak önmagának ért, ha tovább folytatja a műsorát.
2014. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Gyerekkel maradnék. Ha lehet, vinném magammal, ha nem, remélném, hogy párom marad velem.
2014. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az első vagyok és tudok olvasni. De attól még hogy az anya ezzel a húzással állítólag keresztül akarja húzni a tervet, még nem magyarázta meg, hogy ugyan már a gyerek miért nem mehet velük. Szóval a kérdés jogos. Mert én ilyen esetben megpróbálnám megoldani, hogy vihessem magammal a gyereket és a kérdező nem informált arról, hogy ezt miért ne tehetné.
2014. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az új nő szüleihez utaznátok? Ha vinnétek a gyereket akkor képben lenne mindenki az új családból hogy téged apukaként kell elfogadniuk. A gyereked is megismerné az ő családját.

Szerintem a gyereked fontosabb mint az új anyósodék. Neki kell szép karácsonyt csinálnod.

2014. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hosszú út repülővel kell menni. Védőoltásokat kell felvenni az út előtt. Az a baj hogy a család vár az anyukája magyar ételt akar főzni, és csúnyán venné ki magát ha egyedül menne. A gyerek meg jöhetne a hazautazás után is.
2014. dec. 2. 18:00
 10/17 anonim válasza:
Amennyiben lehetséges vinném a gyereket is.
2014. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!