Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha elhagynának...

Mit tennétek ha elhagynának ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A pár két évig járt együtt. Úgy volt hogy összeköltözés,eljegyzés lesz. De a pasi kibékült az exbarátnőjével aki annak idején csúnyán otthagyta. A probléma az igazságtalan szakítás mellett az hogy a nő terhes lett, két hónapos. A pasi azt mondta hogy őt ez nem érdekli semmilyen esély sincs a békülésre, a gyerek sem túlzottan érdekli. A pasi mostani barátnője is mérges azt mondta hogy tűnjön el a közös életükből. Tehát nem elég hogy a pasi ezért a nőért szakított a gyerek sem érdekli. Mit tennétek? Tehet ilyen egy férfi azzal a nővel akivel együtt akart élni?
2014. nov. 25. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Mit tennék? Örülnék, hogy nem költöztem össze vele. Mi az, hogy nem érdekli a gyereke? Szerinted a tiéd akkor érdekelné, ha téged ejt teherbe? Örülj, hogy nem így lett, és megszabadultál tőle. Most még fáj biztosan, de majd elmúlik. Az ilyen alakok egy csepp könnyet nem érdemelnek!
2014. nov. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
A gyerek miatt muszáj lesz beszélni. Ne sajnáld hogy így lett hadd maradjon az exnővel ha neki ő kell.
2014. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Megtalálta a hozzá illő személyt. Ha neki a normális barátnő és gyerek helyett az kell, aki csúnyán otthagyta, ne sajnáld, hogy elment. Én hálás lennék, hogy kiderült, hova húzza a szíve. Gyerektartást mindenképpen kell fizetnie, de ha nem akar az apja lenni a gyereknek, az engem nem érdekelne. Rákényszeríteni nem fogom. Inkább egyedül nevelem, mint egy akadékoskodó, jellemtelen férfival.
2014. nov. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
elvetetném a gyereket.
2014. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
3. Nekem most esett le ahogy olvaslak, hogy a kérdező az aki terhes. Bizony Isten nem így értelmeztem első olvasásra :) Annyira utálom egyébként is, amikor kiír valaki egy kérdést, és nem tud normálisan írni, fogalmazni, nagyon gáz. Miért nem tudja leírni, hogy "elhagyott a pasim terhesen, visszament az exhez" ?!
2014. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehet. Joga van meggondolni magát.

Vagy megtartod a babát, vagy elveteted. Ha megtartod, akkor gyerektartást fizet a volt párod, ennyi.

2014. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

" Tehet ilyen egy férfi azzal a nővel akivel együtt akart élni? "


-mint ahogy a példa is mutatja ,tehet

2014. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Én is elvetetném a gyereket. Gondolom, hogy akivel ez megesett, huszonéves. Kisbabával nagyon nehéz újra párt találni, ráadásul olyat, aki elfogadja a gyereket is. Az apjára meg egyértelműen nem számíthat. Valamint minden kapcsolatot megszakítanék a férfival. 27N
2014. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ebbe a pasiba már nem kapaszkodnék, eléggé egyertelműen a tudtodra adta, hogy nem. Még a gyerek sem. Ezen már nem kell kattogni, fizeti a gyerektartást, neked meg fel kell tudni dolgozni a helyzet alakulását, és ha meg akarod tartani, mert el tudod tartani a gyereket, akkor felneveled.
2014. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%

Off: "Bizony Isten nem így értelmeztem első olvasásra :) Annyira utálom egyébként is, amikor kiír valaki egy kérdést, és nem tud normálisan írni, fogalmazni, nagyon gáz. Miért nem tudja leírni, hogy "elhagyott a pasim terhesen, visszament az exhez" ?!"

Egyetértek,én se értem..


Kérdező. Mérlegeld a helyzetet,el tudod-e tartani a babát,van hol lakni,van-e segítség,hány éves vagy.. stb..

2014. nov. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!