Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? A szerelem ennyire vak?

Figyelt kérdés
Fiam megismerkedett egy nála idősebb lánnyal, ez konkrétan nem zavar. Egy hónapja mondta, hogy a lánynak volt egy több éves kapcsolata, miatta szakított a fiúval. Kicsit kezdtem furcsálni, a dolgot, hogy miért nem mehet el hozzá a fiam, mindig máshol találkoznak. Elkezdtem egy kicsit kutakodni, és majd lehidaltam amikor megtaláltam az állítólagos exét és annak facebookján az egy hete készült képet kettőjükről. Próbáltam a fiammal beszélni, de teljesen elzárkózik, minden egyes szavam támadásnak véli. Pedig csak azt szeretném ecsetelni, hogy ha a lány szereti akkor felvállalja, de eddig én azt a következtetést vontam le, hogy csak játszik vele. Teljesen tehetetlennek érzem magam.
2014. okt. 6. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Kedves Anyuka! Miért ütöd bele az orrod a fiad életébe? Ha szerelmes, akkor úgysem fog rád hallgatni, hanem megy a feje után. Aztán ha tényleg így van, akkor tanul, sajnos a saját kárán. De ne üsd bele az orrod, mert úgysincs értelme....
2014. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Én hagynám. Ha nem nem. Úgysem védheted meg mindentől.


Ha ennyire nyilvánosan tolja a csaj, akkor meg igen rövid idő kérdése, hogy minden kiderüljön. Az is fura, hogy a fiad eddig nem jött rá magától...


Lehet, hogy csak dugnak, és ezt meg is beszélték, de a fiad nem akarja ezt így konkrétan bevallani Neked.

2014. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Azért jó lenne tudni, hogy a szóban forgó fiú 13 vagy 31 éves?
2014. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
Semmi kozod hozza. Szerintem foglalkozz a magad dolgaval.
2014. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!