Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hibás, mert rá...

Én vagyok a hibás, mert rá mertem szólni?

Figyelt kérdés

Rászóltam a 4 éves unokahúgomra, ő meg sírva fakadt. Persze én vagyok a hibás, mert szóltam neki.

Elkezdte cincálni a kutyát a nyakörvénél, én meg rászóltam, hogy ne a kutyát fújtogassa, inkább nézze a mesét.

Nem voltam bunkó, de a kutya érző lény, és bármikor megkaphatja a kislány kezét.


2010. jún. 26. 11:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy rászóltál. A fogalmazásodból azt veszem le hogy a testvére lehetsz, mert "hibásnak" címeztek aztán. Nevelni kell még az egészen kicsiket is, és ha gügyögsz neki, hogy nem szabad, nem fogja felfogni.
2010. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


ma 11:17! (a második)

Nem az én dolgom nevelni. Nem azért szóltam rá, mert bántani akartam, hanem mert tudom, hogy a kutyának ez fáj, és utána a gyereknek is fájni fog, ha megkapja. Egyik kutyánk sem bántotta még, hiába húzta fülét-farkát, de a nyakörv cincálásnál nem tudom hogyan reagálnak.


ma 11:27

Mikor megnyugodott, elmeséltem neki. Remélem meg is értette.


A nővérem kislánya, de most itt nyaral egy hétig.

2010. jún. 26. 16:27
 13/15 anonim ***** válasza:
Jézusom az ilyen szituktól kiakadok! Teljesen helyesen cselekedtél, egy gyerek ne cincáljon semmilyen állatot, főleg ne olyat, ami megsértheti, megharaphatja. És ha elkezdett sírni akkor mi van? Inkább sírjon mert rászóltál, mint a balesetin kötözés közben. Én így vagyok vele egy 20 hónapos kisfiú mellett.
2010. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja,birom az ilyen szülőket mind a nővéred..gondolom rögtön véresszájjal felháborodott,hogy hogy mertél az ő gyerekére rászuolni,és semmi közöd nincs hozzá. De ne aggódj,jól tetted,ha a kutya megharapta volna akkor is te lettél volna a hibás
2010. jún. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nővérem épp nyaral. Szüleim szóltak rám, hogy "úgysem bántja a kutya".

Mindkettő elég barátságos, de ki tudja hogyan reagálnak ha valaki fújtogatja őket.

2010. jún. 27. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!