Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják ezt? Főleg...

Miért mondják ezt? Főleg azok, akiknél így van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a felállás,hogy van egy fiam,és egy lányom,másfél év különbséggel születtek.Elkönyvelték itt a faluba,hogy akkor kuss,nekem nincs harmadik,nem is lehet,mert már van "ilyen-is olyan is",ha meg mondom,hogy szeretnénk még egyet,néznek rám,mint egy marslakóra,hogy jól vagyok-e összerakva.Az még nem is baj,de olyanok mondják,akiknek szintén van 3-4 gyereke.Ezek szerint megbánták????Vagy irigyek?Vagy mi lenne ez?


2010. jún. 25. 21:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%

Azért csinálnak úgy mintha hülyének néznének,mert magyarázatra várnak tőled.Ilyenekre:

-kidobtak a munkahelyemről,ezért szülök

-nem akarok dolgozni többé ezért

-tele vagyunk pénzel ezért

-az uram el akar válni,de így megfogom azért

-szocpolért

-sok támogatás van 3 gyerekre ezért

Csak a szaftos részleteket akarják kicsalogatni belőled,amin csámcsoghatnak.Ezért nem elégszenek meg,a mi eleve 3 gyereket terveztünk válaszoddal.:)

Én is városból falulakó lettem.:)

2010. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Leesett az állam és még most is keresem....

Ne szülj harmadikat, mert van ilyen is-olyan is?! Jesszusom... Ha pl. két kisfiatok lenne, addig meg sem állhatnátok, amíg nincs lányka? Vagy fordítva?


Szerintem minden gyermek áldás, ha szeretnétek harmadikat, negyediket, focicsapatot, csak a ti dolgotok. :)

Falusi népek, még a nászágyba is bebújnának...

2010. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Igen,ezt nem értem én se,hogy nem minden gyerek egyforma?!

Azt mondták,van ilyen is,olyan is,minek már harmadik,elég lesz,jól van már.

Épp azért szeretnénk nem nagy korkülönbséget,mert 9 évig itthon azért sok lenne 3 gyerek esetében.Ezért nem várunk sokat.

2010. jún. 26. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!