Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják ezt? Főleg...

Miért mondják ezt? Főleg azok, akiknél így van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a felállás,hogy van egy fiam,és egy lányom,másfél év különbséggel születtek.Elkönyvelték itt a faluba,hogy akkor kuss,nekem nincs harmadik,nem is lehet,mert már van "ilyen-is olyan is",ha meg mondom,hogy szeretnénk még egyet,néznek rám,mint egy marslakóra,hogy jól vagyok-e összerakva.Az még nem is baj,de olyanok mondják,akiknek szintén van 3-4 gyereke.Ezek szerint megbánták????Vagy irigyek?Vagy mi lenne ez?


2010. jún. 25. 21:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Jaj a falu népénél nem kell nagyobb országos tudakozó, és tanácsadó szolgálat az egyszer biztos. Ne halgass egyikre sem. Ha szeretnél még egy gyermeket, az a te vagyis a ti dolgotok. Sok sikert kívánok neked hozzá.
2010. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszi!

Városról jöttem ide,és annyira zavar ez a rosszindulat,vagy nem is tudom minek nevezzem.Évek kellenek,hogy megszokjam.Vagy nem.Mert nem fogom tudni.

2010. jún. 25. 21:24
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Lehet ez is az is!Ezt igazán nem fogod megtudni de most őszintén érdekel mit mondanak?Ha te szeretnél még és fel is tudod nevelni.Mindent meg tudsz nekik adni akkor hajrá!

Mások meg lessenek bambán kit érdekel?:)

2010. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
82%
Mi 6an vagyunk tesók, és aki hallja mindig néz mintha hülyék lennének a szüleim. De tudod mit, semmi pénzért nem cserélném le a családom, annál jobb nincs mikor sok tesója van az embernek. Persze a szülőknek sok áldozatot kell vállalniuk ez nem vitás. De amúgy szerintem 2 gyerekkel ezt tudod, mert nem könnyű az sem, főleg amíg picik. De anyukámat figyelve, a 3.-4. gyerek nem volt már neki olyan megterhelő, mert addigra több a tapasztalat stbstb...
2010. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Hát mi hárman vagyunk testvrek és anyu elég nehezen bír velünk..: )

sztem várd meg mig a mostani gyerekek nagyobbak lesznek a falu véleményét meg sza*d le nagy ívből!!

sok sikert a harmadikhoz;P

2010. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A párod és te döntése legyen a gyerek szám. Aki bele beszél mond neki, hogy foglalkozzon a saját dolgával.
2010. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
Aki már volt olyan helyzetben hogy 4-5 gyereket kellet megetetni havi 80 e. fizuból tudja milyen nehéz, ha neked már fiad és lányod is van tényleg buta'ágnak tünik mégegy ha az ő szemükkel nézed.
2010. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hála égnek nem 80 ezerből élünk,csak én többet "keresek"(anyatej leadás,stb,)de ezt ők nem tudhatják,mert nem mondom,és nem is úgy viselkedünk se én,se a férjem.De olyanok "sajnálják" vagy nem tudom minek nevezzem a gyereket tőlünk,akitől 10 Ft-ot nem kértem,de még csak azt se,hogy 5 percig vigyázzon valamelyikre.
2010. jún. 25. 21:38
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

Én nagyon tisztelem a több gyerekes anyukákat.:) Sajnos az emberek értékrendje nem a legjobb.:( Sokan úgy állnak hozzá minek sok gyerek hisz csak több áldozattal jár. Ha ti szeretnétek gyereket, akkor legyen és ne érdekeljen mások véleménye. Szerintem magukba irigykednek is, mert sokan csak nyüglődnek te meg így vállalod.:) Legtöbb családba nincs minden rendbe és a fiatalokba is család ellenesség alakul ki. Ez manapság már nem számít természetesnek,hogy egy család nagyobb, de a nagycsalád a szép!:)

17/L

2010. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Mit foglalkozol azzal hogy valahol egy buta akárki mond neked valamit, vagy másképp néz rád. Miért kell ezzel foglalkozni szerinted mi közük hozzá?
2010. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!