Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják ezt? Főleg...

Miért mondják ezt? Főleg azok, akiknél így van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a felállás,hogy van egy fiam,és egy lányom,másfél év különbséggel születtek.Elkönyvelték itt a faluba,hogy akkor kuss,nekem nincs harmadik,nem is lehet,mert már van "ilyen-is olyan is",ha meg mondom,hogy szeretnénk még egyet,néznek rám,mint egy marslakóra,hogy jól vagyok-e összerakva.Az még nem is baj,de olyanok mondják,akiknek szintén van 3-4 gyereke.Ezek szerint megbánták????Vagy irigyek?Vagy mi lenne ez?


2010. jún. 25. 21:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Ha 10 emberből 1 lenne ilyen,meg is érteném,de 10-ből 9 néz hülének.

Kedves 17 éves,Neked is nagy családot kívánok akkor,tök jó,hogy ilyen fiatalon így gondolod!Nincs szebb,mint egy nagy család!!

2010. jún. 25. 21:45
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj, amíg "csak ezt" tudják rólad, vagy a hátad mögött mondani. Én is faluban lakom, és tudom, h még a semmiből is sztorit csinálnak. Én is jártam már nős pasival, mert nem volt akkor barátom, hát ők szereztek egy képzeletbelit. Anyukámnak is volt már szeretője mert szoknyát vett fel, és ebből egyenes a következtetés a szeretőre. De már az is "meghalt" akihez kijött az ügyeletes orvos szurit adni. Kis közösség, aki otthon ül a 3-4 gyerekével nem a saját baját fogja hangoztatni a szomszédoknak, keres mást akinek az életét kivesézheti. Idővel hozzá lehet szokni, de nem kell rosszindulatú véleményekre hallgatni, ha gyereket szeretnél, csak rajtatok áll a dolog.
2010. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
szia! nos én ezért is költöztem el a faluból. rettenet ami ott van. egyik kedvenc sztorim az amikor egyik ismerősömet kísértem ki s a szembe szomszéd néni hálóingben jött ki az utcára és a világítás lehetőséget adott arra, hogy betekintést nyerjek egy 70 éves nő intim világába. :) áh, én nem is tudom hogy bírod ki! pfuj! erőt neked kedves kérdező! 30n
2010. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Lehet hogy azzal van a problémájuk.
2010. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Dehogy csak ezt,jaj,van egy 17 évvel fiatalabb hugom,aki a falu szerint az én gyerekem,csak anyám neveli,mert én eldobtam.Húú,tudnám sorolni.Most azt mondták,hogy anyósomnak állította a májfát a férjem,mert nem tudták,hogy a kisebb gyermekem lány.És még minket néztek hülyének,hogy egy majd 60 éves asszonynak van májfája... :-))
2010. jún. 25. 22:00
 16/23 A kérdező kommentje:

Kedves kérdező!

25 éves vagyok.

21 évesen mentem férjhez.

2010. jún. 25. 22:02
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már minek hallgatsz te falurádiót? Mi csak így hívtuk a barátatinkkal ezt a dolgot. Én falun nöttem fel ott éltem 24 éves koromig. Ne trörödj senkivel,mert még a végén belebolondulsz. Éld az életzed.
2010. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz veluk, mert megvaltoztatni ugysem tudod oket, ok meg magukat nem veszik eszre. Ilyet el kell engedni a fuled mellett. Mindenkire, tudd meg, mindenkire kitalalnak dolgokat az emberek falun. En videken nottem fel, tudom, hogy milyenek. Engem is beszeltek, mert en meg csak 2 gyereket akarok, es akkor kerdezik, hogy miert nem akarok tobbet. A masik kerdes meg az szokott lenni, hogy mikor fogok szulni is, mert hogy csaszaros voltam (nem en kertem). Nem tudsz olyan lenni, ami megfelelne mindenkinek. Magadnak akarj megfelelni, ne masnak, foleg ne olyannak, akinek hozzad semmi koze es rosszindulatu. Ha van gyereked, azert bantanak, ha nincs, akkor azert, ha fiatalon szultel, akkor azert, ha idosen, azert...es ez minden temaval igy van. Videken foleg az idosebb generaciok ezen elnek, ez a beszedtemajuk. Egeszsegukre. Nem kell veluk foglalkozni. Mast nem tudsz csinalni, mert csak magadat idegesited fel. Gondolj bele, ezzel nekik okozol oromet. Persze semmi logika nincs abban, amit mondanak, csak mondanak valamit, hogy valamivel kikezdjenek...mindenkivel ilyenek.
2010. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen a falu véleménye, az, hogy lesz-e 3. gyereketek, csak a párod és a te döntésed, nem pedig a falué :) Ugyan, mi közük van hozzá? Ha nem tetszik, akkor ne nézzenek rád.. :D
2010. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

A falubeliekkel nem kell foglalkozni. Tíz éve élek egy kis városban, előtte faluban, de ez százszor rosszabb. Kertvárosi részben lakunk, az utca tele van nyugdíjas, jó dolgukban csak pletykálni tudó nőkkel. Én az orruk előtt cseperedtem, volt, hogy kur.ának tartottak, mert a párom jött értem, mikor a szüleivel színházba mentünk egy kék kocsival, este a családi szürkével hoztak haza.

Aztán, mikor egyetemre kerültem, terhes voltam... :D Nem kell aggódni, meg kell szokni. :)

21/L

2010. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!