Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól teszem, amit...

Szerintetek jól teszem, amit (nem) teszek?

Figyelt kérdés

Bátyám barátnője már egy éve nálunk lakik.A csaj nagyon nem csíp engem,és ezt meg is mondta,csak nem a szemembe,hanem másnak,aki visszamondta tesómnak.A csaj elég sokszor bunkózik velem olyan piti dolgok miatt,hogy már én sem hiszem el,hogy télleg ezt csinálja.De még sosem szóltam vissza neki,csak olyan lightosan-pedig szívem szerint el tudnám küldeni elég rendesen a francba-,mert ...hát a tesóm miatt.Amikor összekapunk,általában a békítő szerepet veszi fel,de nagyon sokszor védett már meg,és mondta neki,hogy mostmár ideje leállni.Azért nem szólok vissza durván,mert csóri bátyám két tűz között érzi magát,és én nem akarom,hogy szenvedjen emiatt,mert eléggé sz@r helyzet-pont így vagyok én is,csak a baráti társaságomban-.Nem kérem tőle,hogy válasszon kettőnk közül,mert nem is tehetem,csak azt nem értem,hogy a barátnője mért nem tudja ezt megérteni,és mért nem tud normálisan viselkedni velem.

tesóm 25F,a bárátnője 23L és 19L


2010. jún. 25. 19:31
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nyilván én is hibázok,és kb nem is ez az oka ennek,hanem tettem vmi olyat,amivel megbántottam,de azért ezt mégse kéne már szerintem.
2010. jún. 25. 20:49
 22/29 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor most jöjjön a másik oldal véleménye!


Mikor egy ilyen kérdést olvasok,akkor mindig eszembe jut,hogy vajon tényleg csak a bátyj barátnője-e a szemétláda,és hogy vajon tényleg csak úgy minden ok nélkül viselkedik így?Vajon a kérdés feltevője mindig hibátlan,szent,és a másik egy gonosz,érzéketlen szemétláda csak úgy,minden megalapozott ok nélkül?Ezeket a kérdéseket csakis azért teszem fel,mert én már voltam olyan helyzetben,hogy minden tőlem telhetőt megtettem: a ház tiszta volt,rend volt,mostam,vasaltam,és mégis én voltam a szemétláda!Eljártam rendesen dolgozni,beleadtam a rezsibe,a kajámat megvettem melóba magamnak,és megint csak szemétláda voltam!Nem jött ki a folt a ruhából?Biztosan direkt csináltam...A párommal ketten szerettünk volna elmenni valahova?A húgot ki akarom fúrni...A párom rózsát vett nekem?Papucs,és én kisajátítom...Elküldtem a csajt anyukájába?Mekkora egy utolsó mocsok vagyok...Hadd ne soroljam!Jah,és undorító,mikor a bátyja ölébe ülök,és csókolózunk..Miért nem vesz magának vibrátort???

Szóval,gondolkodj el rajta,vajon miért alakult ki ez a helyzet,írtad,hogy hibáztál.Talán azért.Én ennél többet nem tudok írni,csak néha azért beleképzelheted magad a másik oldal helyében,és tükörbe nézhetsz,hogy Te eddig hogyan és miként viselkedtél a másikkal szemben.Bennem sem véletlenül alakult ki az utálat a párom húga iránt.Ki nem állhatom a rosszindulatú,nagyképű,flegma,és ráadásul álszent embereket.Tudod,az ítélkezéshez ismerni kéne ám mindkét oldal véleményét!Nem fogok úgy szidni egy idegent,hogy nem is ismerem!

2010. jún. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

,,A kérdező kommentje:

A legelején miattam nem volt felhőtlen a dolog,mert nemsokkal azután,hogy összejöttek,elég szépen elküldtem a csajt,pedig okom sem volt rá."


Előző vagyok,és az a véleményem,hogy ez a válasz a kérdésedre.Ha ezek után is azt írja valaki Neked,hogy tegyél sót a kávéjába,meg ilyesmik,az biztosan nem normális,meg alapból sem.Én sokszor vágtam volna bele a Retro pólóit a hypóba,csak úgy nyekkent volna,mikor pattogott,mi hogy van kimosva,mégsem tettem,mert nem óvoda nagycsoportban vagyunk!Viszont egyszer lealáztam,és tudod lesz@rtam,hoyg a párom húga,mert nem ő sz@rta a spanyol viaszt,és picit már sok volt,ahogy diktálni akart másoknak (a szüleinek semmi gondja sem volt velünk érdekes módon,pedig az ő házuk).

2010. jún. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Mosok,főzök,takarítok rá,és engem is zavar,amikor elődtem nyalják-falják egymást,de olyankor felállok és arréb megyek.Ha meg az a baja,amit akkor csináltam,nem értem,hogy mért csak most kezdte el a bunkózást,amikor ide költözött,mért várt vele még 4 évet.Kedves voltam vele,pedig tudtam,hogy milyen nyafka.Az első két hétben minden jó volt,nem szólt be,nem nyávogott nekem,hogy ezt mért nem csinálom meg,azt mért nem csinálom meg.Egyszer véletlenül elfelejtettem,hogy ő nem szereti a paprikás szalámit,és azóta ez megy.Hogy én ezt mért nem mostam még ki.Minden héten ugyanazon pokon szoktam mosni,ha neki azelőtt kell a ruhája,mért nem szól,hogy mossam ki előbb?Vagy direkt megfőzök 3 napra előre,mert tudom,hogy nem lesz időm főzni,erre ő,mintha én nem csinálnék itthon semmit,lecsesz,hogy miért van még mindig ugyanaz a kaja.
2010. jún. 26. 10:12
 25/29 A kérdező kommentje:
Ha meg el akarnak menni valahová,menjenek,olyankor legalább enyém a ház és azt csinálok,amit akarok.
2010. jún. 26. 10:19
 26/29 anonim ***** válasza:
Mi is elmentünk máshova (bár az a szülei háza volt,ő csak ugyanúgy lakott benne,mint mi).Ez az ,,előttem nyalták-falták egymást" szöveg meg ismerős, a kis nyamvadék húga is ezzel jött,mikor savanyú volt neki a szőlő! (biztosan szervizben volt az elemes vibrátor)Tudod,ku..ára kiakasztó,mikor a húg akar parancsolgatni egy olyan házban,ami nem az övé,csak ott lakik,meg mikor az élő fába is beleköt,mintha különbet sz@rna,mint más.Ez viszont tényleg a Te házad,és tényleg jobb lenne,ha elköltöznének,szóval szerintem ugyanolyan a TE sógornő-jelölted,mint az én barátom idióta húga.Nem kötelező elviselned,viszont a gyerekes húzásokat baromságnak tartom.Majd elmennek,ha el karnak menni.
2010. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, te végzed a házimunkát? Mosást, főzést, takarítást? Miért nem segít be? Ő dolgozik, de neked meg tanulnod kell. Hogy osztottátok fel az otthoni feladatokat?
2010. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Én csinálok mindent,ami házon belüli munka,tesóm végzi a kerti munkát,a bnőjének nincs kiosztva semmi,de mindig segít tesómnak,meg nagyon ritkán-2 hónapban egyszer-főz helyettem.
2010. jún. 27. 10:44
 29/29 anonim ***** válasza:
Eltelt egy év. Megoldódott a helyzet?
2011. júl. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!