Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól teszem, amit...

Szerintetek jól teszem, amit (nem) teszek?

Figyelt kérdés

Bátyám barátnője már egy éve nálunk lakik.A csaj nagyon nem csíp engem,és ezt meg is mondta,csak nem a szemembe,hanem másnak,aki visszamondta tesómnak.A csaj elég sokszor bunkózik velem olyan piti dolgok miatt,hogy már én sem hiszem el,hogy télleg ezt csinálja.De még sosem szóltam vissza neki,csak olyan lightosan-pedig szívem szerint el tudnám küldeni elég rendesen a francba-,mert ...hát a tesóm miatt.Amikor összekapunk,általában a békítő szerepet veszi fel,de nagyon sokszor védett már meg,és mondta neki,hogy mostmár ideje leállni.Azért nem szólok vissza durván,mert csóri bátyám két tűz között érzi magát,és én nem akarom,hogy szenvedjen emiatt,mert eléggé sz@r helyzet-pont így vagyok én is,csak a baráti társaságomban-.Nem kérem tőle,hogy válasszon kettőnk közül,mert nem is tehetem,csak azt nem értem,hogy a barátnője mért nem tudja ezt megérteni,és mért nem tud normálisan viselkedni velem.

tesóm 25F,a bárátnője 23L és 19L


2010. jún. 25. 19:31
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
bocsi,ha zavaros lett :S
2010. jún. 25. 19:31
 2/29 A kérdező kommentje:
én 19L
2010. jún. 25. 19:32
 3/29 anonim ***** válasza:
69%
Jól teszed és iszonyúan becsülöm a hozzáállásod, nekem nem menne, első adandó alkalommal vágtam volna ki a cuccait a sárba, és még sorolhatnám, magától költözött volna el, ha ezt velem játssza el valaki. Szóval nem sok ilyen toleráns ember van, mint te és ez nagyon becsülendő. Azért magadat ne hagyd, ha meg akar alázni, mindent nem kell eltűrnöd, de ezzel a hülyeségekkel a csaj magát járatja le, nem pedig téged. Anyukád hogy tűri ezt el?
2010. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
Kapd el a csajt négy szem közt és jól oszd ki!Végül is Te vagy otthon ő meg szépen húzza meg magát nehogy már te érezd rosszul magad miatta!
2010. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
49%
Hogy laktok együtt? A szüleiddel, vagy csak ti hárman, fiatalok? Mert akkor lehet, hogy útban vagy a csajnak, és azt akarja, hogy költözz el. De lehet, hogy csak szimplán féltékeny a bátyád és a te kapcsolatodra. Nagyon valószínű, hogy valamidre féltékeny, vagy csak szimplán unatkozik, és ezért. Szerintem jól teszed, hogy nem állsz kettőjük közé. Ha a bátyád elég okos, majd rájön, hogy ez a csaj nem való neki.
2010. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
49%
Érdekes, hogy a barátnő költözött hozzátok, mégis úgy vielkedik, mintha vérrokon volna és kötelessége eltűrni mindenkinek. Vagy csak veled ilyen magabiztos?
2010. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is alaposan beszélgess el vele!! én nem tudnék én inkább cselekednék ez sem jó megoldás, de én temperamentumosabb típus vagyok...Végülis a te otthonod.. ott azt csinálsz amit akarsz és zólj rá a lányra hogy húzza meg magát..
2010. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Az a helyzet,hogy a szüleink már rég nem élnek,tesómmal ketten maradtunk a szülői házban.Az az igazság,hogy nagyon sokáig tudok tűrni,de amikor beteleik a pohár,akkor aztán vége a világnak.(Ez családi örökség :)

2010. jún. 25. 19:44
 9/29 A kérdező kommentje:

válaszokat :)

Én is úgy gondolom,hogy ki akar fúrni minket,mert szó szerint ezt mondta annak a valakinek:'Engem zavar az,hogy a barátomnak egész életében ott lesz a huga.' És akkor még messze nem lakott nálunk,ez kb két éve volt.

2010. jún. 25. 19:47
 10/29 anonim ***** válasza:
31%
Na így már más tészta, el akar marni onnan. Gyakorlatilag házat kapott a segge alá és szúrja a szemét, hogy te is ott vagy. Ráment tesód vagyonára, csak te szálka vagy a szemében. Ez esetben viszont kövesd az én tervemet, vagyis amit én tennék. Gyerekes, de szerintem hasznos dolog sarat vinni az ágyába, sót tenni a kávéjába és egyebek. Egy idő után betelik nála a pohár. Ez azok mellett amit ő művel veled eltörpül, nem mellesleg szerintem k*rva jót lehet röhögni rajta :) Mintha egy bébicsőszt űznél ki a házból. Ha neki lehet, neked is, neked még jobban, te vagy otthon. Szegény tesód kerülne rossz helyzetbe, de ha a csaj befejezi a cirkuszt gondolom neked sem állna szándékodban beolvasni neki. Úgyhogy ő a hibás.
2010. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!