Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jogosan tettük, vagy ők...

Mi jogosan tettük, vagy ők balhéznak jogosan? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sosem voltunk valami túl jó viszonyba apukám szüleivel és a másik testvérével, nagynénémékkel.

Ez a viszony csak távolodott miután meghalt apukám. Mi anyukámmal ottmaradtunk egy házban/udvarban a mamámmal. Szóval az a rész az enyém, ami apukámat illetné most, a többi a mamámé, ezzel nem is volt nagy gond...

Amig már egy jóideje nagynéném meg a férje az udvarunkon tartja a nagy traktorját utánfutóval.

A kapu mögött nem sokkal, ott hever már két hónapja, hol előrébb, hol hátrébb. Közben nekik fél km-vel feljebb ott a nagy házuk, nagy udvarral üresen, ők a szomszédos településen laknak.

Magyarán itt tartja, ahol még három autóval próbálnánk elférni:az enyémmel, nap mint nap járok be dolgozni, páromé, aki már szinte velem lakik és hetente kétszer az anyukámé és élettársáé akik szintén munkaügyben jönnek haza. Valamelyik autót ilyenkor mi kint az útszélén kell hagyjuk. Ez csak azért van, hogy megmutassa, neki is van része, legalábbis nagynénémnek. De konkrétan csak rosszinuldatúak mint a fene.

Múlthéten jöttünk haza párommal, és nagyon elkapta a düh, mikor újra alog tudott behúzni az udvarra tőle, hogy belehúzott egyet az ablaküvegébe, ami betört.

Most megy a hiszti, hogy biztos anyukám volt(mert akkor látták meg, mikor ő pont hazajött) .

Tudom, nem igy kellett volna, de mégis, nekik áll feljebb , miközben ennyire kitolnak velünk?

A legjobb megoldás lenne elköltözni és hagyni őket, de nincs hova mennünk még, és csak az a céljuk, hogy engem elüldözzenek onnan és ez a kis rész is az övék legyen, harmadik(!) házként. Közben nincs gyerekük, nem is lehet és ilyenek....

Mit gondoltok erről?


2018. okt. 31. 15:22
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
76%
Ha ennyire utálnak és még szívatnak is gondolom h elmenj már.. Hát én biztos elhúznék.. Kettő nem élnék egy agresszív bunkóval aki mert picit ideges tör zúz, majd felidegesíted neked töri el az orrod,inkább ezeken gondolkozz el..
2018. okt. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
44%

Tehát dióhéjban:

- nektek van egy nagy házatok, nagy udvarral,

- a nagynénédéknek szintén van egy nagy házuk nagy udvarral,

- továbbá egy másuk nagy házuk a szomszédos településen is,

- továbbá egy traktorjuk + egy utánfutójuk,

- nyilván van földjük is amit szántnak a traktorral, és autójuk is amivel eljönnek a traktorért,

- továbbá nektek van még három autótok is.


Mint látjuk, ennyi vagyon is kevés ahhoz, hogy boldogan megférjenek egymás mellett, mint normális család.


A kormány meg minden évben többször is támogatja -a mi adónkból- a "gazdákat", mert az időjárás miatt szegények nehogy elszegényedjenek.

2018. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

Nem jól értetted, olvasd el mégegyszer.


Anyukám az élettársánál él, néha jönnek haza 1-2 napra,munkaügy miatt. Nekik is megvan a maga dolguk, nem fognak engem pénzelni az albérlet miatt, szóval egy ideig még nem tudok innen lépni. Csupán nuyugodtan szeretnék élni.

Én élek ott jelenleg, a párom is sokat jön oda hozzám.

Igen, nekik van két nagy házuk, ide csak a traktor miatt(dolgoznak vele majd ugyanide visszahozzák)vagy mamámhoz jönnek.

2018. okt. 31. 16:50
 14/48 anonim ***** válasza:
50%
Akkor költözz anyádhoz. Költözz össze a pároddal. Nem bonyolult.
2018. okt. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Párommal évek óta együtt vagyok, nagyon ritkán tesz kárt mármiben is(tárgyak) és csakis akkor, ha tényleg nagyon ideges. Felém sosem emelt és nem is emelne kezet.

Ennyi erővel mindenki agressziv bunkó, aki mérgében beleveri valamibe a kezét, és ne legyünk álszentek, az emberek 90%/a tesz ilyesmit.

2018. okt. 31. 16:53
 16/48 A kérdező kommentje:

Páromék lakásában nincs hely, szülők és testvér is otthon van. Ha elvégeztem az iskolám, akkor tudunk valamihez kezdeni együtt...

Köszönöm a véleményeket.

2018. okt. 31. 16:54
 17/48 anonim ***** válasza:
38%
Dolgozol?
2018. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
64%
A megoldás röviden párod megtéríti az okozott kárt, utána pedig megbeszéled nagymamáddal, hogy a traktor ne álljon többet az udvarra.
2018. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
21%

Itt választ ne várj. Vagyis, két felét csak:


- Költözz el

- Költözz el.


Hahó, tulajdon része van a kérdezőnek, ez senkit nem érdekel? Ha 50 millát ér a ház, azt számoljátok már ki, mennyi. Idióták......

2018. okt. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként meg, ha valakinek van 2 nagy üres háza telekkel, nehogy már más életét keserítsék meg. Szerintetek nehéz lenne oda állni azzal a rühes traktorral? NEM. Ez nettó szemétség. De megjött az álszent gyakori közössége.
2018. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!